Зе-міністр Кубраков «продався» комуністичному Китаю?

ПОЛІТИКА
07.07.2021, 11:25
Зе-міністр Кубраков «продався» комуністичному Китаю?

Недавня історія з Чорногорією, яку КНР загнав у багатомільйонну боргову яму, нічому не вчить команду Володимира Зеленського.

Адже як інакше пояснити таємність підписання міжурядової угоди між Києвом і Пекіном щодо будівництва низки інфраструктурних об'єктів в Україні китайцями.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав керівник Центру політичних студій "Доктрина" і колумніст "Останнього Бастіону" Ярослав Божко.

За його словами, з української сторони свій підпис на стратеґічно важливому документі поставив ініціатор президентської проґрами "Велике будівництво" профільний міністр Олександр Кубраков.

«Знаєте, ось ці великі інфраструктурні проєкти здебільшого є парасолькою для загону країн у боргові ями перед КНР, чим китайці активно послуговується у країнах Африки, Азії та навіть в Австралії! По суті, це ширма для заходу китайської стратеґічної корупції в Україну. Про особливу "любов" КНР заходити через інфраструктурні проєкти відомо багато. Чому наша найкраща у світі влада вирішила брати небезпечні китайські гроші, які призводять до руйнування національних суверенітетів і економічної самостійності? Вочевидь, тому що це альтернативний шлях такому неприємному для Банкової Міжнародному валютному фонду з його правилами й змінами», – коментує ситуацію Ярослав Божко.

Керівник Центру політичних студій "Доктрина" також додає, що на відміну від МВФ, специфіка китайських грошей проста: дають здебільшого без якихось умов про введення ринкових правил урядування, без очищення банківського сектору, взагалі без жодних умов до політикуму та економіки країни, щоби потім закабалити на роки.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", комуністичний Китай планує бути одноосібним лідером світу вже до 2050 року.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Єрмаківські прихвосні підвели Україну до прірви, перед тим викупавши у власній крові. Чи відповідатимуть вони за скоєне, вирішить суд нації.
24.11.2023, 10:12
Війна
Україна опинилася у ситуації, коли військова справа конфліктує з політичною доцільністю. Політики диктують свої забаганки фронтовикам.
30.10.2023, 20:56
Світ
США розглядають Ізраїль як критично важливого «стратегічного союзника» на Близькому Сході.
27.07.2023, 11:32
Світ
Небажання багатьох країн Африки, Азії та Латинської Америки підтримувати НАТО знову висунуло на перший план термін «Глобальний Південь».
17.07.2023, 13:44
Політика
На жаль, ані влада, ні суспільство не вважають доцільним досліджувати нашого східного сусіда, але гучно ділять шкуру ще живого ведмедя.
11.07.2023, 19:04
Світ
Експрезидент і експрем'єр-міністр Дмітрій Мєдвєдєв – не та людина, яка має владу, а тим паче хоч якийсь вплив на "еліту" і силовиків РФ.
05.07.2023, 16:00