Зе-міністр Кубраков «продався» комуністичному Китаю?

ПОЛІТИКА
07.07.2021, 11:25
Зе-міністр Кубраков «продався» комуністичному Китаю?

Недавня історія з Чорногорією, яку КНР загнав у багатомільйонну боргову яму, нічому не вчить команду Володимира Зеленського.

Адже як інакше пояснити таємність підписання міжурядової угоди між Києвом і Пекіном щодо будівництва низки інфраструктурних об'єктів в Україні китайцями.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав керівник Центру політичних студій "Доктрина" і колумніст "Останнього Бастіону" Ярослав Божко.

За його словами, з української сторони свій підпис на стратеґічно важливому документі поставив ініціатор президентської проґрами "Велике будівництво" профільний міністр Олександр Кубраков.

«Знаєте, ось ці великі інфраструктурні проєкти здебільшого є парасолькою для загону країн у боргові ями перед КНР, чим китайці активно послуговується у країнах Африки, Азії та навіть в Австралії! По суті, це ширма для заходу китайської стратеґічної корупції в Україну. Про особливу "любов" КНР заходити через інфраструктурні проєкти відомо багато. Чому наша найкраща у світі влада вирішила брати небезпечні китайські гроші, які призводять до руйнування національних суверенітетів і економічної самостійності? Вочевидь, тому що це альтернативний шлях такому неприємному для Банкової Міжнародному валютному фонду з його правилами й змінами», – коментує ситуацію Ярослав Божко.

Керівник Центру політичних студій "Доктрина" також додає, що на відміну від МВФ, специфіка китайських грошей проста: дають здебільшого без якихось умов про введення ринкових правил урядування, без очищення банківського сектору, взагалі без жодних умов до політикуму та економіки країни, щоби потім закабалити на роки.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", комуністичний Китай планує бути одноосібним лідером світу вже до 2050 року.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Для РФ становище дедалі більше виглядає патовим. Перемога на полі бою неможлива, і вони це вже стали усвідомлювати.
04 грудня, 17:00
Політика
Медійний вояк і виконавець забаганок путінського режиму на українському фронті хворий, його видають очі та вираз обличчя.
23 жовтня, 08:34
Політика
Кремлівська маріонетка і самопроголошений диктатор із Мінська вирішив залякати власну армію перед можливим нападом на Україну з Півночі.
22 жовтня, 08:18
Світ
Косово давно вже незалежна країна, яка на відміну від Абхазії, не керується ззовні, тому Сербія і нервує. А з нею нервуються у Кремлі.
02 серпня, 09:29
Війна
На тимчасово окупованих територіях України від Херсона до Луганська цими днями яскраво палає. Якісно опрацювали американські "хімери".
07 липня, 07:09
Політика
Війна – час згуртування та єднання задля виживання народу, особливо, коли саме існування українців поставлено на кін агресором із РФ.
06 липня, 09:23