Одна з найбільших торговельних мереж підіймає ціни на продукти

23 березня, 09:55
Одна з найбільших торговельних мереж підіймає ціни на продукти
Фото: Google

Харчові продукти та товари першої необхідності в Україні зростуть.

Про це повідомила "Дніпровська панорама" посилаючись на прес-службу корпорації "АТБ-Маркет".

Така ситуація пов'язана зі стрімким зростанням закупівельних цін від постачальників для всіх операторів українського ринку роздрібної торгівлі.

«Дотримуючись принципів соціально-відповідального бізнесу, наша корпорація в умовах загальнонаціонального карантину працює виключно з мінімальною націнкою, заробляючи не у вартості товару, а в повному обсязі його реалізації. Для підтримки стабільної роботи 1094 крамниць торгової мережі "АТБ" і формування товарних запасів компанія змушена сьогодні виставляти на прилавки товари фактично за цінами постачальників», — зазначив голова ради директорів і генеральний директор компанії "АТБ" Борис Марков.

Станом на ранок 23 березня ціни вже зросли на продукти так званого борщового набору (картопля, капуста, цибуля, морква) — від 35% до 128%, цукор — до 8%, макаронні вироби — до 9,5%, гречку — до 51%, борошно — до 5% і яйця — до 6%.

Читайте також:
На ринках Кременчука організують продаж розсади та саджанців рослин. Торгуватимуть з 10:00 до 15:00, кількість покупців контролюватимуть.
вчора, 16:45
18 дітей в Україні інфіковані коронавірусом. Це 5-річний хлопчик із Вінниччини, 7-річна дівчинка хвора на Волині і 16 – на Буковині.
вчора, 14:30
Сьогодні ОСББ в Полтаві отримають безкоштовні антисептики для обробки під’їздів.
вчора, 11:10
Суворий масковий режиму введений у Миргороді і в Кременчуці від сьогодні. При цьому масок і деззасобів у мережі аптек зараз нема.
26 березня, 17:25
26 березня навколо Полтави розгорнуть блокпости. На пунктах пропусків машини дезинфікуватимуть, людям вимірюватимуть температуру.
26 березня, 09:35
У Полтаві планують закрити всі вуличні дитячі майданчики і ввести суворий масковий режим.
25 березня, 16:45