Однієї підтримки мало, ЄС і НАТО мають надати членство Україні, – президент Литви

СВІТ
07.07.2021, 14:03
Однієї підтримки мало, ЄС і НАТО мають надати членство Україні, – президент Литви

Вільнюс допоможе Києву направити чітке повідомлення Брюсселю: великій євроатлантичній родині потрібна сильна і єдина Україна.

Таку заяву сьогодні, 7 липня, зробив литовський президент Ґітанас Наусєда, оприлюдненій на його сторінці у Twitter, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Очільник балтійської республіки переконаний, Україна має всі шанси зіграти важливу роль у контексті різногалузевих континентальних перетворень.

«Я вже казав президенту Зеленському, що Україна – велика країна, яка повинна сама створити сильний імпульс для реґіонального розвитку та економічного зростання. Демократичне майбутнє Української держави, як ми можемо бачити сьогодні, не перший рік спирається сáме на міцний європейський фундамент, а її економіка в основному орієнтована на наш спільний ринок», – зазначив Ґітанас Наусєда.

Президент Литви також зауважив, що довгострокова співпраця з Україною, підтримка її територіальної цілісності, суверенітету та демократичної трансформації повинні бути частиною ґлобального порядку денного, викликаючи стратеґічний інтерес міжнародної спільноти.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", цього тижня син президента Бразилії зустрівся з представниками української влади у Києві.

Читайте також:
Прикордонники Латвії попередили понад 75 спроб незаконного перетину кордону близькосхідними мігрантами з терену Білорусі.
29.12.2021, 14:18
Обговорювати будь-які вимоги Кремля, висунуті на адресу Північноатлантичного альянсу, є безперспективною справою.
25.12.2021, 10:27
Москва кинула виклик балтійським республікам і ті з гідністю відповіли військовими приготуваннями до зустрічі східного агресора.
23.12.2021, 08:01
Усіх мігрантів, хто зміг незаконно опинитися на території Польщі, примусово виганятимуть із країни.
20.11.2021, 18:37
Уряд Литви спрямував додаткові військові сили на кордон із Білоруссю і санкціонував масштабні роботи з його укріплення.
19.10.2021, 07:51
Польсько-білоруська державна межа вже не перший день є епіцентром справжнього побоїща нелегальних мігрантів із прикордонниками.
18.10.2021, 10:26