Однієї підтримки мало, ЄС і НАТО мають надати членство Україні, – президент Литви

СВІТ
07.07.2021, 14:03
Однієї підтримки мало, ЄС і НАТО мають надати членство Україні, – президент Литви

Вільнюс допоможе Києву направити чітке повідомлення Брюсселю: великій євроатлантичній родині потрібна сильна і єдина Україна.

Таку заяву сьогодні, 7 липня, зробив литовський президент Ґітанас Наусєда, оприлюдненій на його сторінці у Twitter, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Очільник балтійської республіки переконаний, Україна має всі шанси зіграти важливу роль у контексті різногалузевих континентальних перетворень.

«Я вже казав президенту Зеленському, що Україна – велика країна, яка повинна сама створити сильний імпульс для реґіонального розвитку та економічного зростання. Демократичне майбутнє Української держави, як ми можемо бачити сьогодні, не перший рік спирається сáме на міцний європейський фундамент, а її економіка в основному орієнтована на наш спільний ринок», – зазначив Ґітанас Наусєда.

Президент Литви також зауважив, що довгострокова співпраця з Україною, підтримка її територіальної цілісності, суверенітету та демократичної трансформації повинні бути частиною ґлобального порядку денного, викликаючи стратеґічний інтерес міжнародної спільноти.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", цього тижня син президента Бразилії зустрівся з представниками української влади у Києві.

Читайте також:
Історія
1699 року Річ Посполита, Саксонія, Данія та Московія утворили анти-шведський Північний союз.
04 серпня, 20:36
Політика
Зараз постала надзвичайно кричуща ситуація, ніби у наш спільний дім – Європу – впустили спільного ворога зі Сходу – росіян.
29 липня, 20:34
Світ
Київ і Варшава укладають один із найбільших за останні 30 років контрактів на купівлю зброї та зміцнення спільної системи безпеки.
07 червня, 20:12
Політика
Особисті відносини українського та польського президентів дають великий шанс на тісну єдність і нову геополітичну дійсність на Сході Європі.
23 травня, 09:27
Опінії
Росіяни прагнуть натягнути свій імперський світогляд XIX сторіччя на весь світ у столітті XXI. Але виходить якось недолуго.
08 травня, 17:00
Світ
Влада Фінляндської республіки нарешті визначилася з власною позицією у російсько-українській війні – Гельсинкі підтримує Київ.
24 березня, 19:16