Однією рукою Зе-команда торочить про мир, іншою — свідомо дискредитує ЗСУ

ПОЛІТИКА
18 червня, 13:47
Однією рукою Зе-команда торочить про мир, іншою — свідомо дискредитує ЗСУ
Фото: Facebook

«Слуги урода» очорнюють наших захисників не для «здачі» України ворогу. Вони прагнуть повного контролю над військом задля утримання влади.

Найгірше, найогидніше, найнебезпечніше та абсолютно самовбивче під час війни на знищення у твоїй країні — це дискредитація військових. Навіть, якщо ці військові наразі не у лавах ЗСУ, і навіть, якщо вони роблять, говорять, вподобають у соціальних мережах те, що комусь може не подобатись, не сприйматись тощо.

Виключення — доведена державна зрада/інші злочини проти України.

Дискредитувати військових, особливо тих, хто від 2014 року відстоює нашу державність, тих, хто 2022-го зупиняв навалу на країну, Героїв України, які стали й назавжди залишаться символами українського опору у російсько-українській війні 2014-... років — це грати проти України, а отже, на руку ворогу.

Можна (і нормально!) критикувати владу, контролювати їхню діяльність: закони, які вони ухвалюють, політику (внутрішню і зовнішню), яку вони проводять. Можна (і потрібно!) вимагати від влади відповідей, комунікацій, реформ, призначень, виконання своїх обіцянок/обов'язків тощо.

Але не можна критикувати (що під час повномасштабної війни дорівнює дискредитації) військових. Особливо — це неприпустимо робити цивільним, ще й публічно.

Це пряма загроза та підрив національних інтересів України. Ось на це мала б працювати військова цензура (якої у нас нема): на боротьбу з дискредитацією військових, а не з опозиційними владі каналами та блоґерами.

Проте виходить так, що наша влада очолює операції із дискредитації ЗСУ. А всім, хто цим займається (свідомо працюючи на владу у дискредитуючих кампаніях чи ні), варто б уже роздати медальки, бо вони прям дуже стараються... медальки імені Мар'яни Безуглої!

Однією рукою Зе-команда торочить про мир, іншою — свідомо дискредитує ЗСУ_1
Автор : Оксана Байло
Читайте також:
Політика
ДАСУ вирішила, що прибуток вітчизняних виробників 2022-2023 років - це збитки державі
17.09.2023, 08:27
Політика
Каллас продовжить виконувати обов'язки глави уряду до приходу до влади нового уряду.
11:30
Політика
Засідання проходило у закритому режимі. Без допуску родичів, представників громадськості та преси.
11:15
Політика
Міністрів закордонних справ ЄС шукають спосіб уникнути ще одного «пропагандистського шоу Орбана».
11:06
Політика
Це диверсія, навмисна шкода, знищення економіки, намагання очистити територію від людей?
09:35
Політика
Позивачем виступають кілька державних органів РФ. З одного боку — прокурори й слідчі, а з іншого — карельський ґауляйтер Артур Парфьончіков.
08:26