ОГПУ розслідує віроломство російських окупантів на Луганщині

КРИМІНАЛ
22 листопада, 21:45
ОГПУ розслідує віроломство російських окупантів на Луганщині

Загарбники з РФ навмисно інсценували "здачу у полон" задля спроби вбити українських захисників на Східному фронті.

На цьому, доведеному результатами попереднього слідства, факті наголошують в Офісі Генерального Прокурора України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Наголошується, що під час досудових заходів буде встановлено всі обставини події у звільненому селі Макіївка Луганської області, а також надана правова оцінка всім її учасникам.

«За результатами моніторингу ЗМІ стало відомо, що російські військовики, імітуючи здачу у полон до військовослужбовців Збройних Сил України, відкрили вогонь по українських захисниках. Такі дії забороняються міжнародним гуманітарним правом. Луганська обласна прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за фактом вчинення військовослужбовцями ЗС РФ віроломства. Розпочато провадження за частиною 1 статті 438 Кримінального кодексу України», – прокоментували в Офісу Генпрокурора.

Додатково уточнюється, що за міжнародним правом, віроломство – дії, спрямовані на те, аби викликати довіру противника і примусити його повірити, що він має право на захист або зобов'язаний надати такий захист у період збройних конфліктів, із метою обману такої довіри.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що "вагнерівці" та кадировці примусово вивозять українських підлітків із Луганщини до Чечні на "перевиховання".

Читайте також:
Війна
Те, що відбувається в Україні, «очевидно, вказує на новий Нюрнберг»
22 листопада, 15:34
Світ
російські найманці скоюють злочини під виглядом «контртерористичних операцій» у Малі
21 листопада, 10:37
Війна
кадиров повідомив, що з підлітками проводитиметься «профілактична робота з метою військово-патріотичного виховання»
19 листопада, 13:52
Світ
Гаазький суд засудив Гіркіна, Харченка та Дубинського до довічного ув’язнення
17 листопада, 17:15
Війна
ПВК "Вагнера" опублікувала відео страти завербованого Пригожиним ув'язненого, який потрапив у полон і планував перейти на бік України
13 листопада, 11:45
Війна
У Скадовську за відмову визнавати окупацію жінку повісили на вулиці
05 листопада, 11:05