ОГПУ розслідує віроломство російських окупантів на Луганщині

КРИМІНАЛ
22.11.2022, 21:45
ОГПУ розслідує віроломство російських окупантів на Луганщині

Загарбники з РФ навмисно інсценували "здачу у полон" задля спроби вбити українських захисників на Східному фронті.

На цьому, доведеному результатами попереднього слідства, факті наголошують в Офісі Генерального Прокурора України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Наголошується, що під час досудових заходів буде встановлено всі обставини події у звільненому селі Макіївка Луганської області, а також надана правова оцінка всім її учасникам.

«За результатами моніторингу ЗМІ стало відомо, що російські військовики, імітуючи здачу у полон до військовослужбовців Збройних Сил України, відкрили вогонь по українських захисниках. Такі дії забороняються міжнародним гуманітарним правом. Луганська обласна прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за фактом вчинення військовослужбовцями ЗС РФ віроломства. Розпочато провадження за частиною 1 статті 438 Кримінального кодексу України», – прокоментували в Офісу Генпрокурора.

Додатково уточнюється, що за міжнародним правом, віроломство – дії, спрямовані на те, аби викликати довіру противника і примусити його повірити, що він має право на захист або зобов'язаний надати такий захист у період збройних конфліктів, із метою обману такої довіри.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що "вагнерівці" та кадировці примусово вивозять українських підлітків із Луганщини до Чечні на "перевиховання".

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Про прорив греблі захопленої Каховської ГЕС Україна і світ дізналися вранці 6 червня 2023 року.
06 червня, 11:16
Війна
Щонайменше 206 українських військових загинули в російському полоні — AP
27 травня, 16:33
Війна
Чому світ має боятися тандему путін–Нетаньягу.
26 травня, 15:00
Опінії
Кремль веде війну проти України не лише зброєю на полі бою. Ворог також оперує достоту фальшивими образами — в інформаційному просторі.
25 травня, 07:09
Війна
Жодні міркування будь-якого характеру, не можуть служити виправданням агресії.
22 травня, 16:03
Війна
Не минає жодного дня, щоб єврейські сіоністи не вимагали публічно вирізати всіх дітей і немовлят Ґази.
22 травня, 11:00