ОГПУ розслідує віроломство російських окупантів на Луганщині

КРИМІНАЛ
22.11.2022, 21:45
ОГПУ розслідує віроломство російських окупантів на Луганщині

Загарбники з РФ навмисно інсценували "здачу у полон" задля спроби вбити українських захисників на Східному фронті.

На цьому, доведеному результатами попереднього слідства, факті наголошують в Офісі Генерального Прокурора України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Наголошується, що під час досудових заходів буде встановлено всі обставини події у звільненому селі Макіївка Луганської області, а також надана правова оцінка всім її учасникам.

«За результатами моніторингу ЗМІ стало відомо, що російські військовики, імітуючи здачу у полон до військовослужбовців Збройних Сил України, відкрили вогонь по українських захисниках. Такі дії забороняються міжнародним гуманітарним правом. Луганська обласна прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за фактом вчинення військовослужбовцями ЗС РФ віроломства. Розпочато провадження за частиною 1 статті 438 Кримінального кодексу України», – прокоментували в Офісу Генпрокурора.

Додатково уточнюється, що за міжнародним правом, віроломство – дії, спрямовані на те, аби викликати довіру противника і примусити його повірити, що він має право на захист або зобов'язаний надати такий захист у період збройних конфліктів, із метою обману такої довіри.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що "вагнерівці" та кадировці примусово вивозять українських підлітків із Луганщини до Чечні на "перевиховання".

Читайте також:
Війна
Органи влади Білорусі, мабуть, намагаються використовувати міжнародних представників як щит, щоб уникнути відповідальності.
вчора, 15:05
Війна
ООН проводить розслідування проти московитських пропагандистів.
27 вересня, 14:07
Новини
Міжнародні слідчі збирають докази для МКС щодо спроб Московії влаштувати голод в Україні, зокрема в Маріуполі
25 вересня, 07:06
Війна
Європарламент оцінив дії режиму Лукашенка як такі, що можуть прирівнюватися до злочину проти людяності
14 вересня, 06:45
Війна
Росіяни визнали, що вбили 114 дітей в Маріуполі під час облоги
20 серпня, 11:00
Війна
Окупанти навмисне ударили по виставці дронів, де були діти. 7 загиблих. 129 поранених, з яких 15 дітей та 15 працівників поліції
19 серпня, 13:13