Околиці Бахмута перетворені на «ліс привидів» полеглих воїнів, – Bild

ВІЙНА
18 серпня, 17:53
Околиці Бахмута перетворені на «ліс привидів» полеглих воїнів, – Bild
Фото: Tagesspiegel

Місцевість між ущент знищеним російськими загарбниками Бахмутом і прилеглим до нього Часовим Яром стала мертвим попелищем, де тривають бої.

Такі відомості з однієї із найгарячіших точок Східного фронту безпосередньо оприлюднив заступник головного редактора видання "Bild" пан Пауль Ронцгаймер, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його спостереженнями, західні та південні околиці багатостраждального Бахмута на 100% нагадують сумнозвісний "ліс примар" чи "ліс привидів", який існував неподалік французького Вердена 1916-1918 років.

«Нашій команді вдалося відвідати артилерійські позиції однієї з бригад Збройних Сил України. Вони тримають позиції у лісі у низині на шляху з Часового Яру до Бахмута Донецької області. Українські військові називають це місце – лісом блукаючих душ загиблих солдатів. Нічні вартові зізнаються, що із заходом Сонця стає моторошно не від вогневих ударів росіян, а від самого перебування на місцевості.

Наразі всі бої в цьому районі звелися до позиційних, а також артилерійських дуелей, які особливо посилюються вночі. Те, що нам вдалося відзняти, шокує: обидві сторони зазнають великих втрат. Деякі солдати ЗСУ воюють тут уже півтора року і їхні лави, на жаль, рідіють», – заявив німецький журналіст Пауль Ронцгаймер.

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, як українські захисники не припиняють ні на мить відбивати цілодобові вогневі та м'ясні штурми російських загарбників на Східному фронті.

Читайте також:
Війна
За минулу добу українські захисники відбили понад 20 ворожих атак на Авдіївському напрямку. На Східному фронті знову гаряче як ніколи досі.
24 листопада, 11:04
Війна
Українські захисники показали, як ювелірно проріджують нескінченний потік окупантів. Донеччина ніяк не хоче коритися росіянам.
23 листопада, 20:00
Війна
Місто, якого вже немає. Місто, де розстріляні артилерією, танками та авіацією безлюдні багатоповерхівки стали нагадуванням про війну.
17 листопада, 16:34
Війна
Прямо зараз наші земляки відбивають російські штурми на Донеччині. Воїни 116 Окремої бригади Сил Територіальної оборони — справжні герої.
14 листопада, 12:38
Опінії
Все, що може усвідомити, верховний головнокомандувач — як читати промови з екрана та якби на когось у черговий раз образитися...
03 листопада, 12:24
Війна
На найбільш укріплених позиціях Донеччини українські захисники успішно відбивають атаки ворога. Росіяни прагнуть захопити Авдіївку.
31 жовтня, 11:01