Окупаційна влада Мордовії взялася годувати російських загарбників в Україні

ВІЙНА
12 вересня, 07:23
Окупаційна влада Мордовії взялася годувати російських загарбників в Україні

Попри поразку на полі бою і втечу росіян із Харківської області, Кремль не полишає спроб закріпитися на загарбаних землях Сходу і Півдня.

Свідченням цього є добровільно-примусова передача понад 40 тонн овочів для терористів з окупаційного контингенту аграріями Ерзя-Мокшанської автономії.

Про це повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на офіційний Telegram-канал влади так званої "Республіки Мордовія".

Як з'ясувалося, ініціатором акції стала заступниця голови Комітету Державної Думи ресурсної федерації московії з аграрних питань і членкиня фракції "Єдина Росія" Юлія Оглобліна, котра до всього курує процес викрадення українського зерна.

На думку путінської депутатки, "Мордовія" нібито завинила не тільки перед "народом Донбасу", а й перед російськими окупантами, які прямо зараз знищують українців на їхній землі, "страждаючи від голоду і холоду".

«Збір вантажу ми організували за акцією "Земля добра". Наші бійці приходять до людей на колишній території України, які потребують харчів, часто діляться своїми пайками. Тому додаткова гуманітарна допомога допоможе підтримати місцевих мешканців і наших солдатів. В умовах зими, що наближається, це особливо важливо. Ми запрошуємо всіх сільгосптоваровиробників Республіки приєднатися до підтримки нашої армії», – заявила "єдинороска" Юлія Оглобліна.

Водночас депутатка Держдуми РФ не уточнили, куди саме спрямують зібраний "мордовськими" аграріями вантаж і чи справді овочі доїдуть до окупантів, адже з наявним рівнем корупції мішки швидше за все розтягнуть свої ж ще до прибуття у Луганськ і Донецьк.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що окупанти активно завозять до Криму військову техніку та збільшують чисельність особового складу, готуючися до майбутньої оборони.

Окупаційна влада Мордовії взялася годувати російських загарбників в Україні_1
Автор : Данило Катраник
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Розглянемо очікування та реальність кремлівського бункерного щура і його банди. На що розраховують наші вороги?
03 листопада, 19:56
Політика
Навіть коли путінський режим обезголовлять і труп бункерного діда покажуть світові, ресурсна федерація московія спробує зберегти status quo.
31 жовтня, 20:07
Опінії
Оголошена Владіміром Путіним і Сєргєєм Шойгу часткова мобілізація військовослужбовців запасу у РФ є "частковою" лише з назви.
23 вересня, 18:34
Опінії
Ніколай Патрушев "підсиджує" Владіміра Путіна. Кадрові чекісти мають на меті зберегти владу за всяку ціну, навіть якщо на кону власне життя.
22 вересня, 18:36
Війна
Окупанти активно завозять на півострів свою військову техніку та збільшують чисельність особового складу, готуючися до майбутньої оборони.
11 вересня, 18:00