Окупанти довели школи Криму до стану руїни

22.11.2021, 12:03
Окупанти довели школи Криму до стану руїни
Фото: Wikimapia

Переважна більшість освітньо-навчальних закладів Кримського півострова потребує негайного відновлення і ремонту.

З такою заявою виступив представник російської окупаційної адміністрації та колаборант Владімір Константінов, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, кримські школи настільки занепали, що без капітальної та повномасштабної реконструкції дітям півострова скоро ніде буде навчатися.

«Ми потребуємо федеральної програми відновлення шкіл. На сьогодні необхідно відремонтувати 200 покрівель, не менш як 30 спортзалів необхідно привести у хоч якийсь задовільний стан, а десь спортзалів взагалі немає і це проблема», – заявив з трибуни так званої "Державної ради" Криму путінський колаборант.

Водночас представник російської окупаційної адміністрації Константінов у своєму виступі забув вказати, у зв'язку з чим школи півострова опинились у такому катастрофічному стані.

І це зрозуміло, адже активний учасник процесу загарбання країною-агресором нашого українського Криму не має на меті доносити людям правду, яка унаочнює факт доведення росіянами та колаборантами тамтешніх шкіл до руїни.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", попри 8-річну кремлівську пропаганду на Росії великі державні та приватні корпорації намагаються оминати Кримський півострів.

Читайте також:
Війна
Андрій Туз передав окупантам список українських патріотів Енергодара
24 червня, 10:55
Війна
На території тимчасово окупованої російськими загарбниками Бердянської громади кількісно побільшало сепаратистів і колаборантів.
18 червня, 20:12
Війна
Майно Соціалістичної партії та всіх її осередків, згідно з рішенням суду, буде передане державі.
15 червня, 13:51
Війна
20-річну уродженку тимчасово загарбаного росіянами Маріуполя Аміну Афанасьєву "призначили" керівником молодіжного угруповання "ДНР".
31 травня, 21:45
Виміри
Частина перша: кровососи та спиногризи
23 травня, 11:15
Політика
Депутат Херсонської облради від ОПЗЖ Едуард Репілевський співпрацює з окупантами
19 травня, 12:05