Російські Інтернет-провайдери: Крим – це Україна

ПОЛІТИКА
17.11.2021, 07:51
Російські Інтернет-провайдери: Крим – це Україна

Попри 8-річну кремлівську пропаганду на Росії великі державні та приватні корпорації намагаються оминати Кримський півострів.

Свідченням цього є інтерв'ю кількох неназваних інтернет-провайдерів, викладеного виданням "Эхо", інформує аґенція "Останній Бастіон".

Надавачі мережевих послуг скаржаться, що російський бізнес на словах підтримує анексію Криму, але на ділі дотримується вимог західних санкцій, запроваджених після окупації півострова.

«Тобто Крим, навіть при тому, що інтернет ми отримуємо кабелем із материкової частини РФ, все одно має пул IP-адрес, за якими він визначається як територія України. Відповідно, це полегшує можливість запровадження нових санкцій зі сторони США і ЄС, а також заповнює екрани наших смартфонів і комп'ютерів українською ж рекламою. Це просто ганьба», – зазначає один із неназваних інтернет-провайдерів.

Фактично, на сьогодні не тільки всім західним сервісам (як, приміром, YouTube чи Facebook – прим. ред.) цілком природно заборонено мати справу з окупованим півостровом, а й російським, таким як "Яндекс".

«За ці роки ми чули багато розмов про те, що "Крим – наш", але ж це не так. Наприклад, доступ кримчан до вітчизняного сервісу "Кинопоиск", що належить "Яндексу", блокований повністю. А знаєте чому? Бо у нього вшитий захист від копіювання, розроблений інженерами "Google". І такі дрібниці ми виявляємо повсюди й не тільки у нашій галузі. Уявіть, російський бізнес просто ігнорує факт російського Криму. А влада на це ніяк не реагує, ніби проблеми взагалі немає», – йдеться у вказаному інтерв'ю.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", поширення правдивої інформації про Крим є під санкціями корпорації "Google".

Читайте також:
Андрій Сердюков — керівник операції по захопленню Росією у 2014 році території АР Крим
07 січня, 14:51
На Бішкек спрацював тиск Москви, яка хоче зберегти рештки постсовєцької недоімперії, не втративши вплив на Середню Азію.
07 січня, 10:25
Казахстан, сам того не відаючи, відвів удар від України. Але то на краще, тепер у Путіна велика проблема безпосередньо у підчерев'ї РФ.
07 січня, 08:33
У Фороському парку в окупованому Криму знищують 350-річні дерева
05 січня, 20:11
Міністерство оборони московії анонсувало облаштування полігону «Старокримський» в окупованому Криму
03 січня, 19:45
От вам і “знаменитий пломбір у вафельному стаканчику за 19 копійок”.
14.12.2021, 18:08