Окупанти намагаються «перерізати» трасу Костянтинівка-Покровськ

ВІЙНА
13 червня, 21:42
Окупанти намагаються «перерізати» трасу Костянтинівка-Покровськ
Фото: Facebook

Передові ворожі загони сунуть «м'ясними штурмами» у західну частину Донеччини. Для загарбання української землі використовують всю техніку.

Невтішну ситуацію на полі бою на Покровському (Авдіївському) напрямку Східного фронту змалював відомий вітчизняний військовий експерт із групи «Інформаційний спротив» Костянтин Машовець. З його слів, угрупованню ворожої армії «Центр» найближчим часом вдасться вийти на межу Новопокровське-Уманське та взяти під свій контроль село Яснобродівка.

Якщо це станеться, окупаційно-терористичний контингент РФ не зупиниться на досягнутому, продовживши наступ у бік Покровська. Тому московити підсилили 4 свої бригади, котрі діють на вказаному напрямку: мотострілецькі 74-ту і 55-ту, механізовані штурмові 15-ту і 114-ту.

«Очевидно, ворог спробує прорватися на захід і північний захід за двома основними «дирекціями»: а) через Воздвиженку у бік дороги Покровськ-Костянтинівка, ймовірно задля її перерізання на відрізку Малинівка-Нова Полтавка; б) вийти до річки Вовча на відрізку між Прогресом та Комишівкою, а також за можливості захопити там пару плацдармів. І на цю мить щодо другої «дирекції» я не бачу особливих труднощів у противника задля досягнення цих цілей.

Тому невдовзі ЗСУ залишать Яснобродівку і Новоселівку Першу, після чого відбудеться «ривок» ворога до межі Лозуватське-Прогрес. Завершальним «проміжним акордом», імовірно, стане просування передових підрозділів армії РФ до району Воздвиженки. При цьому слід зазначити, що у напрямку докладання своїх головних зусиль противник продовжує мати істотну перевагу у силах та засобах, чого не скажеш про наше військо», — пояснив Костянтин Машовець.

Як і годиться медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що у боях за Кремінну на Луганщині росіяни збільшили застосовування отруйних газів. Московити не можуть досягти поставлених їхнім військово-політичним командуванням цілей, тому знову практикують злочини попередників.

Читайте також:
Війна
Головна проблема постійних поразок наших захисників на полі бою — брак особового складу і зброї. Навіть людоловство на вулицях не рятує.
08 липня, 19:34
Опінії
Саме формулювання вже подекуди використовувалося. І видається, що сприймається здебільшого, як суто самовбивчі атаки без сенсу й змісту.
28 червня, 07:10
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ намагається вийти на адміністративну межу Луганської області. У хід іде все включно з іпритом.
11 червня, 19:22
Війна
Ворог рішуче тисне на всьому обширі Східного фронту. Одне із головних завдань загарбників — вийти на так звану адмінмежу Донеччини.
02 червня, 09:33
Війна
Російські окупували селище Нетайлове на Донеччині, — DeepState
27 травня, 09:43
Війна
Загони африканського корпусу раніше були розгорнуто в Сирії, Лівії, Буркіна-Фасо та Нігері
24 травня, 16:48