У боях за Кремінну росіяни збільшили застосовування отруйних газів — фронтовик ЗСУ

ВІЙНА
11.06.2024, 19:22
У боях за Кремінну росіяни збільшили застосовування отруйних газів — фронтовик ЗСУ

Окупаційно-терористичний контингент РФ намагається вийти на адміністративну межу Луганської області. У хід іде все включно з іпритом.

Такі невтішні відомості із Лиманського напрямку Східного фронту надав доброволець 24-го Окремого штурмового батальйону «Айдар» 53-ї Окремої механізованої бригади Станіслав Бунятов на позивний «Осмáн». З його слів, ворог труїть наших захисників газом.

Московити не можуть досягти поставлених їхнім військово-політичним командуванням цілей, тому знову практикують злочини попередників. Як колись більшовик Тухачєвскій намагався газами заморити повсталих селян у Мокшанії у 1921-1923 роках, так тепер Гєрасімов труїть незламних оборонців України. 

«У напрямку Кремінної під@ри збільшили застосовування отруйних газів.  Штурм починається із висування малої групи, попереду неї 2-3 «Мавіка» з отруйними скидами, після скидів починається просування.

Розрахунок на те, що в таких умовах нашим бійцям буде вкрай складно організувати оборону позицій, суттєвого успіху, зі зрозумілих причин, під@ри не мають. Хоча незручностей нашим бійцям приносять вдосталь», — заявив фронтовик Станіслав Бунятов.

Як і годиться медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що окупати хочуть захопити більше територій перед самітом у Швейцарії. Кремлівський бункерний дід поставив перед ними нове тактичне завдання.

Читайте також:
Війна
Натомість аналітичний портал DeepState продовжує стверджувати що село було захоплене росіянами.
08 січня, 12:00
Війна
Окупанти також захопили Новомаркове на Донеччині.
08 січня, 08:05
Війна
Українських військових змусили з прапором зображати контроль над Мирноградом, але це призвело до трагічних наслідків.
02 січня, 21:01
Війна
Це відбувається через дефіцит піхоти та системні проблеми ЗСУ.
02 січня, 09:55
Війна
DeepState підрахував втрачені території та виявив критичну неефективність оборони на Слов’янському напрямку.
01 січня, 08:05
Війна
Аналітики ISW зазначають, що темпи просування російських військ упродовж року залишалися вкрай повільними.
31.12.2025, 08:39