У боях за Кремінну росіяни збільшили застосовування отруйних газів — фронтовик ЗСУ

ВІЙНА
11 червня, 19:22
У боях за Кремінну росіяни збільшили застосовування отруйних газів — фронтовик ЗСУ

Окупаційно-терористичний контингент РФ намагається вийти на адміністративну межу Луганської області. У хід іде все включно з іпритом.

Такі невтішні відомості із Лиманського напрямку Східного фронту надав доброволець 24-го Окремого штурмового батальйону «Айдар» 53-ї Окремої механізованої бригади Станіслав Бунятов на позивний «Осмáн». З його слів, ворог труїть наших захисників газом.

Московити не можуть досягти поставлених їхнім військово-політичним командуванням цілей, тому знову практикують злочини попередників. Як колись більшовик Тухачєвскій намагався газами заморити повсталих селян у Мокшанії у 1921-1923 роках, так тепер Гєрасімов труїть незламних оборонців України. 

«У напрямку Кремінної під@ри збільшили застосовування отруйних газів.  Штурм починається із висування малої групи, попереду неї 2-3 «Мавіка» з отруйними скидами, після скидів починається просування.

Розрахунок на те, що в таких умовах нашим бійцям буде вкрай складно організувати оборону позицій, суттєвого успіху, зі зрозумілих причин, під@ри не мають. Хоча незручностей нашим бійцям приносять вдосталь», — заявив фронтовик Станіслав Бунятов.

Як і годиться медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що окупати хочуть захопити більше територій перед самітом у Швейцарії. Кремлівський бункерний дід поставив перед ними нове тактичне завдання.

Читайте також:
Війна
Передові ворожі загони сунуть «м'ясними штурмами» у західну частину Донеччини. Для загарбання української землі використовують всю техніку.
вчора, 21:42
Війна
Ворог рішуче тисне на всьому обширі Східного фронту. Одне із головних завдань загарбників — вийти на так звану адмінмежу Донеччини.
02 червня, 09:33
Війна
Російські окупували селище Нетайлове на Донеччині, — DeepState
27 травня, 09:43
Війна
Загони африканського корпусу раніше були розгорнуто в Сирії, Лівії, Буркіна-Фасо та Нігері
24 травня, 16:48
Війна
Полтава і Харків на черзі?
15 травня, 11:41
Опінії
Наше політично військове (саме в такій послідовності) керівництво не дуже. Як завжди. Все більше в надії що саме розсмокчеться.
14 травня, 10:03