Окупанти посадили «на підвал» колаборанта Селіванова

Опінії
19.07.2022, 19:32
Окупанти посадили «на підвал» колаборанта Селіванова
Фото: Facebook

Самозваний "начальник" тимчасово загарбаного росіянами енергодарського мусоріату опинився в опалі своїх кремлівських кураторів.

Політолог, голова Центру політичних студій "Доктрина"

Серед Telegram-каналів "Z"-напряму прокотилася зрада. Російські силовики з невідомих причин заарештували Олексія Селіванова, який був "заступником очільника МВС" окупаційної адміністрації в Енергодарі на Запоріжжі.

Він – один із найбільш показових російських агентів в Україні. Був лідером організації "Вірне козацтво", яка діяла в Україні, складала кістяк силових антимайданівських сил у ряді регіонів, а у Севастополі та Криму брала безпосередню участь захопленні влади росіянами навесні 2014 року.

Селіванов працював у Міністерстві оборони України часів каденції агента РФ Павла Лєбєдєва. Також він – першоджерело фейку про нібито підготовку новозеландського терориста з Крайстчорчу у таборах "Азову" в Україні, який росіяни згодом запушили у медіа і дійшли до створення на основі цих даних звернення ряду конґресменів США із засудженим "Азову".

Саме Селіванов мав колись летіти у Мінськ, допитувати опозиціонера Романа Протасевича від імені "прокуратури ЛНР", коли його лякали розстрілом. Тá доля зіграла з цим "кізяком" злий жарт і він сам опинився "на підвалі".

Окупанти посадили «на підвал» колаборанта Селіванова_1
Читайте також:
Опінії
Залужний скасував свій наказ про призначення Луценка командиром взводу аеророзвідки 59 бригади
04 березня, 09:05
Опінії
В який спосіб колишній генеральний, прости господи, прокурор Юрій Луценко – став аж цілим капітаном і «командиром взводу»
28 лютого, 09:05
Війна
Незламних українських захисників на Донбас агресор намагається залякати не тільки обстрілами, але й пропагандистськими листівками.
20.11.2022, 09:56
Війна
У республіці Тива сім'ї мобілізованих на війну проти України отримають незвичну компенсацію – по одному барану за мобілізованого "барана"
30.09.2022, 15:00
Війна
Напередодні 31 липня на росії мали святкувати день Військово-морського флоту. Але щось в окупантів знову пішло не за планом.
01.08.2022, 20:56