Окупанти посадили «на підвал» колаборанта Селіванова

Опінії
19 липня, 19:32
Окупанти посадили «на підвал» колаборанта Селіванова
Фото: Facebook

Самозваний "начальник" тимчасово загарбаного росіянами енергодарського мусоріату опинився в опалі своїх кремлівських кураторів.

Політолог

Серед Telegram-каналів "Z"-напряму прокотилася зрада. Російські силовики з невідомих причин заарештували Олексія Селіванова, який був "заступником очільника МВС" окупаційної адміністрації в Енергодарі на Запоріжжі.

Він – один із найбільш показових російських агентів в Україні. Був лідером організації "Вірне козацтво", яка діяла в Україні, складала кістяк силових антимайданівських сил у ряді регіонів, а у Севастополі та Криму брала безпосередню участь захопленні влади росіянами навесні 2014 року.

Селіванов працював у Міністерстві оборони України часів каденції агента РФ Павла Лєбєдєва. Також він – першоджерело фейку про нібито підготовку новозеландського терориста з Крайстчорчу у таборах "Азову" в Україні, який росіяни згодом запушили у медіа і дійшли до створення на основі цих даних звернення ряду конґресменів США із засудженим "Азову".

Саме Селіванов мав колись летіти у Мінськ, допитувати опозиціонера Романа Протасевича від імені "прокуратури ЛНР", коли його лякали розстрілом. Тá доля зіграла з цим "кізяком" злий жарт і він сам опинився "на підвалі".

Окупанти посадили «на підвал» колаборанта Селіванова_1
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Війна
У республіці Тива сім'ї мобілізованих на війну проти України отримають незвичну компенсацію – по одному барану за мобілізованого "барана"
30 вересня, 15:00
Війна
Напередодні 31 липня на росії мали святкувати день Військово-морського флоту. Але щось в окупантів знову пішло не за планом.
01 серпня, 20:56
Опінії
Люди, будьте пильними. Бережіться росіян, автомобілів і каплінів.
10 липня, 13:45
Війна
МЗС України закликає виключити росію з усіх космічних програм за прапор терористів «ЛНР» на МКС
05 липня, 15:35
Полтава
Яку поставив отримувати заробітну плату на території Сем'янівської громади Полтавського району.
29 червня, 08:25