Окупанти відновили переправу на Чонгарі, але є нюанс

ВІЙНА
10.08.2023, 17:13
Окупанти відновили переправу на Чонгарі, але є нюанс

Після нещодавніх ракетних ударів наших захисників по мостах, які з'єднують Крим із Херсонщиною, росіяни взялися рятувати ситуацію.

Відповідні кадри з Чонгарського перешийка оприлюднив авторитетний військово-політичний оглядач вітчизняної групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, московити доволі швидко спорудили понтонну переправу, покликану безперешкодно живити їхній загарбницький контингент на нашому Півдні.

«Гадаю, це зайвий привід тим, хто говорив, що "одна дірочка у мосту не критична, з чого весь цей шум?", замислитись про свою профпридатність. З іншого боку, це демонструє і те, що на Півдні все йде за планом і навіть... І навіть із деяким прискоренням! Адже наведення аналогічної понтонної переправи торік у районі Антонівських мостів відбулося після того, як міст і справді був зрешечений нашою артилерією», – прокоментував ситуацію Олександр Коваленко.

Водночас відомий український військовий експерт додав, якщо комусь досі видається, що процеси на Півдні рухаються надто повільно, то слід розуміти, – наш Генеральний Штаб діє за власними планами за наявних засобів, методично вибиваючи ворога.

Насамкінець медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати, що залізнична інфраструктура Криму, Херсонщини та Запоріжжя тимчасово обслуговує окупаційно-терористичний контингент РФ.

Читайте також:
Полтава
Нещодавні ракетно-дронові удари московитів по енергетичній системі Україні змусили чиновників звернути увагу на критичну інфраструктуру.
14 квітня, 08:09
Політика
Окупаційно-терористичний контингент РФ завершує першу чергу будівництва залізниці. Невдовзі Кримський міст не буде потрібен загарбникам.
28 березня, 07:11
Життя
В Європі є єдина держава, яка зробила корисні висновки для зміцнення власного суверенітету від сусідства із СССР. І це — Фінляндія.
10 січня, 06:01
Економіка
Важливий транспортний вузол готуються спорудити на летовищі «Антонов» у Гостомелі. Роботи виконуватиме «Mabtec Mühendislik ve Danışmanlık».
04 січня, 21:21
Світ
Уряд на чолі із Джорджею Мелоні просуває масштабний будівельний проєкт, мета якого поєднати острів Сицилія з Апеннінським півостровом.
21.04.2023, 18:16
Економіка
Неподалік прикордонного Ямполя розпочато спорудження переправи через річку Дністер, котра напряму сполучить Київ із Кишиневом.
22.02.2022, 07:42