«Острів» Крим охоплений соціальним невдоволенням

ВІЙНА
08 серпня, 19:27
«Острів» Крим охоплений соціальним невдоволенням
Фото: EurActiv

У тимчасово окупованому росіянами регіоні України зріє бунт населення, розлюченого бездіяльністю маріонеткової кремлівської адміністрації.

Особливо невдоволені люди гуртуються у соціальних мережах, де обговорюють проведення потенційних мітингів і пікетів у Сімферополі та Севастополі.

Про це заявив військовий експерт і політичний оглядач впливового німецького видання "Bild" пан Юліан Рьопке, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З його слів, повноцінна ізоляція Криму та подальше розгортання бойових дій в акваторії Чорного моря швидше за все призведе до соціального збурення на півострові.

«Нещодавні удари української армії по Чонгарському та Генічеському мостах, які з'єднують Крим із материковою Україною, неабияк налякали мешканців окупованого регіону. Таким чином Київ відрізає Крим від російських шляхів постачання. За різними оцінками зараз там проживає не лише 2 мільйони громадян України, а й близько 500 000 російських переселенців.

Ці останні незаконно заселилися на півострові після 2014 року. Тож у разі, якщо постачання до Криму ще більше скоротяться через подібні українські атаки, існує ризик виникнення дефіциту. Це, своєю чергою, може призвести не стільки до міграції, як до заворушень проти російських окупантів», – зазначив Юліан Рьопке.

Станом на тепер у деяких районах найпівденнішого українського регіону окупантами запроваджено обмежене водопостачання, на заправках закінчується паливо, а у крамницях стрімко порожніють полиці з продуктами, яких завозять усе менше.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, що найціннішими трофеями України у війні проти Росії стане не Мелітополь чи Маріуполь, а Кримський півострів та Донецьк.

Читайте також:
Опінії
Ні миру, ні війни, ні України з українцями. Таке майбутнє чекало нас у разі, якби торік Зе-влада пішла б на угоду із загарбниками з РФ.
29 листопада, 20:50
Політика
Відповідь на питання доволі очевидна. Все тому, що «русскій мір» ніколи повною мірою не спрацьовував в усіх своїх ітераціях!
28 листопада, 20:28
Опінії
Окупанти перегруповуються на Херсонщині, знову. Швидше за все, невдовзі ми станемо свідками чергового «жесту доброї волі».
13 листопада, 17:04
Світ
Московія має намір стежити за Європейським Союзом з узбережжя Лівії. Для цього спорудять нову військову базу.
06 листопада, 10:32
Війна
Воєнні злочини, скоєні окупаційно-терористичним контингентом росії в Україні, свідчать про спланований геноцид.
26 жовтня, 16:05
Світ
Окупаційно-терористичний контингент росії активно використовує адмінресурс на підкорених землях. Чиновники із Петрозаводська теж у ділі.
26 жовтня, 13:24