Росіяни знищили пам'ятник воїнам АТО на Херсонщині

ВІЙНА
05 червня, 08:43
Росіяни знищили пам'ятник воїнам АТО на Херсонщині
Фото: Telegram

Прямі спадкоємці більшовиків продовжують знищувати українську культурну спадщину на тимчасово окупованих територіях Півдня.

Свідченням цього є сплюндрування у Голій Пристані на Херсонщині меморіального знаку, встановленого на честь полеглих в Антитерористичній операції 2014-2015 років бійців.

Фотодокази з місця події напередодні виклали на одному з анонімних Telegram-каналів обурені жителі окупованої громади, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, російські терористи вчинили акт вандалізму на знак помсти, адже невідомі українські патріоти стали залишати у Голій Пристані відверто недружні послання загарбникам (див. світлини нижче – прим. ред.).

Водночас у місті наші співвітчизники ночами постійно зривають триколори та підкладають до входів приміщень, де базуються окупанти, різні "сюрпризи".

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у сусідній з Херсонською Запорізькій області колаборанти активно насаджують деукраїнізацію під наглядом кураторів із Північного Кавказу.

Знищений росіянами пам'ятник Героям АТО (4.VI.2022)
Знищений росіянами пам'ятник Героям АТО (4.VI.2022)
В'їзний знак перед Голою Пристанню (3.VI.2022)
В'їзний знак перед Голою Пристанню (3.VI.2022)

Читайте також:
Війна
Все, до чого торкається рука московита, – знищується або стає попелом, адже природна сутність варварів спрямована на "витворення" руїни.
08 липня, 07:01
Війна
Контроль над ущент зруйнованим російським окупаційно-терористичним контингентом Сіверськодонецьком тепер має TikTok-піхота Рамзана Кадирова.
06 липня, 08:12
Війна
Російський "православний" цирк в Україні, що помилково зветься "Церквою", слід негайно заборонити у зв'язку зі сприянням російській агресії.
25 червня, 19:12
Війна
Архітектурний шедевр міста Оріхів – будинок Йоганна Янцена – опинився під ударами артилерії російських окупаційно-терористичних сил.
24 травня, 07:51
Світ
Великий Кобзар був розфарбований у російський триколор, а на постаменті можна було побачити відомі елементи російської пропаганди.
22.06.2021, 15:50