Окуповану Абхазію інтегрують в економічний простір РФ

СВІТ
01 вересня, 20:56
Окуповану Абхазію інтегрують в економічний простір РФ
Фото: Google

Загарбаний росіянами бунтівний сепаратистський регіон Сакартвело переходить на товарну номенклатуру Євразійського економічного союзу.

Такі звістку з посиланням на відповідне рішення самозваного "уряду" невизнаної Республіки Абхазії оприлюднило видання "Эхо Кавказа", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, ініціатором інтеграційного кроку у російський економічний простір стала кремлівська маріонетка у Сухумі – "віце-прем'єр і міністр економіки" Крістіна Озган.

«Абхазія використовуватиме товарну номенклатуру, затверджену Радою Євразійської економічної комісії 14 вересня 2021 року, у редакції від 21 червня 2022 року. Контроль за виконанням покладено на Державний митний комітет Республіки», – йдеться у тексті ухвали.

Водночас самопроголошений "президент" сепаратистського грузинського регіону Аслан Бжанія заявив, що Абхазія також готова приєднатися до Союзної держави росії та Білорусі як рівноправний суб'єкт.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Сакартвело продовжує купувати підсанкційні нафтопродукти ресурсної федерації московії.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Тбілісі продовжує робити одну геополітичну помилку за іншою, не розуміючи, що відвертає грузинський народ від очікуваної євроінтеграції.
08 листопада, 07:45
Політика
Лідери проросійського грузинського Консервативного руху взяли участь у пропагандистському форумі, організованого Євразійським союзом.
09 жовтня, 09:38
Світ
На околиці гірського селища Еділлі, звільненого від вірменських окупантів, знайдено останки не менш як 25 військовослужбовців Азербайджану.
05 жовтня, 09:12
Світ
Очільник турецької дипломатії заявив про цілковиту підтримку братнього Азербайджану на тлі чергової ескалації на Південному Кавказі.
13 вересня, 18:18
Історія
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 16:05
Світ
Голова грузинського уряду переконаний, що його країна пройшла дуже велике випробування, коли російські окупанти вдерлися у лютому в Україну.
30 липня, 18:01