Кремль планує забрати у Грузії окуповану «Південну Осетію»

СВІТ
14 травня, 08:17
Кремль планує забрати у Грузії окуповану «Південну Осетію»

Самозвана влада непідконтрольного грузинському уряду сепаратистського Цхінвальського регіону оголосила про намір увійти до складу росії.

Відповідний референдум відбудеться там 17 липня, повідомило видання "RES" із посиланням на пресслужбу ватажка південноосетинських терористів Анатолія Бібілова.

Прикметно, але ще тиждень тому – 8 травня – цей самопроголошений "президент" (насправді, маріонетка ГРУ ГШ МО РФ – прим. ред.) програв вибори конкуренту Алану Ґаґлоєву (креатура ФСБ РФ – прим. ред.), тому наостанок вирішив відірвати від Грузії частину її суверенної території.

Терорист Бібілов уже видав указ, згідно з яким голосування нібито проводитиметься у зв'язку з «історичним прагненням народу Республіки "Південна Осетія" задля остаточного возз'єднання з росією».

Уряд Грузії засудив вказаний крок південноосетинських сепаратистів, уточнивши, що розпочинати будь-які воєнні дії задля повернення Цхінвальського регіону силою не буде, тобто de facto визнавши його втрату.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що прокремлівські сили Вірменії намагаються скинути прем'єр-міністра Ніколу Пашиняна, бо він вирішив замиритися з Азербайджаном і відмовитися від претензій на Карабах.

Читайте також:
Світ
Конституційна більшість Національних зборів автономної Республіки Сербської взялася нищити сталий мир у Боснії та Герцеговині.
12 лютого, 11:34
Новини
А куди дивилася спецслужба до 2014 року?
21 січня, 12:58
Кримінал
Щомісячно обвинувачений отримував грошове забезпечення у розмірі 31 500 рублів
20 січня, 13:12
Кримінал
Його було затримано СБУ наприкінці травня 2020 року в Маріуполі
16.12.2021, 09:42
Політика
Як депутати з "патріотичних сил'' ''не дали'' сепаратисту цього зробити.
19.05.2021, 15:49