Кремль планує забрати у Грузії окуповану «Південну Осетію»

СВІТ
14.05.2022, 08:17
Кремль планує забрати у Грузії окуповану «Південну Осетію»

Самозвана влада непідконтрольного грузинському уряду сепаратистського Цхінвальського регіону оголосила про намір увійти до складу росії.

Відповідний референдум відбудеться там 17 липня, повідомило видання "RES" із посиланням на пресслужбу ватажка південноосетинських терористів Анатолія Бібілова.

Прикметно, але ще тиждень тому – 8 травня – цей самопроголошений "президент" (насправді, маріонетка ГРУ ГШ МО РФ – прим. ред.) програв вибори конкуренту Алану Ґаґлоєву (креатура ФСБ РФ – прим. ред.), тому наостанок вирішив відірвати від Грузії частину її суверенної території.

Терорист Бібілов уже видав указ, згідно з яким голосування нібито проводитиметься у зв'язку з «історичним прагненням народу Республіки "Південна Осетія" задля остаточного возз'єднання з росією».

Уряд Грузії засудив вказаний крок південноосетинських сепаратистів, уточнивши, що розпочинати будь-які воєнні дії задля повернення Цхінвальського регіону силою не буде, тобто de facto визнавши його втрату.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що прокремлівські сили Вірменії намагаються скинути прем'єр-міністра Ніколу Пашиняна, бо він вирішив замиритися з Азербайджаном і відмовитися від претензій на Карабах.

Читайте також:
Опінії
Служба безпеки України мусить звернути увагу на всім відомих українофобів, які принишкли й нікуди не зникли. Досить толерувати колаборантів!
17:43
Кримінал
Настоятель Хресто-Воздвиженського кафедрального собору в Ужгороді отримав підозру за розпалювання релігійної ненависті
16 березня, 12:22
Політика
Тіло колишнього міського голови Кремінної на Луганщині, українофоба та ексрегіонала Володимира Струка зарили у столичну землю.
21.06.2022, 17:01
Війна
Колишній член Партії Регіонів, а нині ґауляйтер Володимир Сальдо пообіцяв своїм кураторам приєднати Херсонську область до РФ.
19.05.2022, 19:23
Світ
Конституційна більшість Національних зборів автономної Республіки Сербської взялася нищити сталий мир у Боснії та Герцеговині.
12.02.2022, 11:34