Олександр Мамай привітав ряджених "козаків"

ПОЛТАВА
15.10.2021, 11:35
Олександр Мамай привітав ряджених "козаків"

У День захисників та захисниць України представники партії "За майбутнє Мамая" привітали ряджених "козаків" з громадської організації

Вчора українці святкують відразу 4 свята. Християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників Украї́ни, День козацтва та День створення Української Повстанської Армії.

Мер Полтави Олександр Мамай вирішив у цей день привітати Козацький гвардійський корпус Полтавщини...

Відповідні фотозвіти розміщені в соцмережах депутатів Полтавської міської ради від партії "За майбутнє".

Дана ситуація викликає суперечливі почуття... сміх та обурення.

Громадський діяч Олександр Сороковий висловив своє обурення з приводу даного перформансу від міського голови та його однопартійців.

Сороковий зазначив, що Олександру Мамаю та "депутатському корпусу" не вистачило мужності прийти на Марш захисників і захисниць України і віддати шану захисникам та захисницям України, котрі проливали свою кров на російсько-українській війні. Замість цього Мамай та його однопартійці вирішили пропіаритися на святкуванні, привітавши представників громадської організації "Козацький гвардійський корпус Полтавщини".

Олександр Мамай привітав ряджених
Олександр Мамай привітав ряджених
Олександр Мамай привітав ряджених
Олександр Мамай привітав ряджених

Слід зауважити, що на святковому обіді з "представниками козацтва" були присутні представники ГО "Козацький гвардійський корпус Полтавщини" та Громадського формування з охорони громадського порядку "Спеціалізований загін "Полтавський козачий полк", котрі позиціюють себе, як православні козаки (нічого не нагадує ?).

Олександр Мамай привітав ряджених
Олександр Мамай привітав ряджених

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Залужний скасував свій наказ про призначення Луценка командиром взводу аеророзвідки 59 бригади
04.03.2023, 09:05
Опінії
В який спосіб колишній генеральний, прости господи, прокурор Юрій Луценко – став аж цілим капітаном і «командиром взводу»
28.02.2023, 09:05
Війна
Незламних українських захисників на Донбас агресор намагається залякати не тільки обстрілами, але й пропагандистськими листівками.
20.11.2022, 09:56
Війна
У республіці Тива сім'ї мобілізованих на війну проти України отримають незвичну компенсацію – по одному барану за мобілізованого "барана"
30.09.2022, 15:00
Війна
Напередодні 31 липня на росії мали святкувати день Військово-морського флоту. Але щось в окупантів знову пішло не за планом.
01.08.2022, 20:56