Олена Зеленська з сім'єю відпочила на Сейшелах за кошти платників податків

ПОЛІТИКА
19.01.2022, 11:18
Олена Зеленська з сім'єю відпочила на Сейшелах за кошти платників податків
Фото: UBR

Родина Володимира Зеленського з державною охороною потай відпочила на тропічних островах посеред Індійського океану.

Про це йдеться у журналістському розслідуванні, підготовленого й оприлюдненого виданням "Українська правда", інформує агенція "Останній Бастіон".

Як стало відомо нашим колегам, до Сейшельських островів вилетіло аж 10 найближчих родичів "президента Голобородька"; вони відпочили у 5-зірковому готелі "Hilton", номер в якому коштує $1000 на добу.

«Інформацію про можливий відпочинок сім'ї президента ми отримали від джерел у правоохоронних та політичних колах. За їхніми даними, Ввечері 5 січня сім'я Зеленського, а саме його дружина, діти, батьки та друзі, бізнес-класом рейсом турецьких авіаліній прибули до Стамбула, а звідти – на Сейшельські острови. За публікаціями в Instagram однієї з учасниць подорожі, ми встановили назву готелю, де зупинилася вся компанія. Власне, цей відпочинок сім'ї президента його Офіс намагався приховати», – прокоментував розслідування журналіст Михайло Ткач.

Прикметно, що сам "найвеличніший лідор сучасності" на публіці з'являється не раніше 11 січня, одразу після перемовин з олігархом-українофобом Ігорем Коломойським у "Буковелі".

«5 днів потому від джерел у правоохоронних органах ми отримуємо інформацію про те, що сім'я Зеленського повернулася з Сейшелів до України через Стамбул. Після прильоту родина президента проходить через залу офіційних делегацій, використання якого на 1 особу коштує 3500 гривень. Але, за інформацією наших джерел в авіагалузі, для сім'ї Зеленського заявку робило Державне управління справами. Це означає, що розплачувалися за надані послуги коштом державного бюджету», – зазначив Михайло Ткач.

Фактично, під час чергового російського військового збудження поблизу кордонів України головний "слуга неукраїнського народу" відрядив якомога далі власну родину, щоби убезпечити її у разі розгортання повномасштабної війни; до пересічних громадян йому, швидше за все, не має діла.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що недешевий популізм і роздача грошей коштуватимуть Зеленському президентського крісла.

Читайте також:
Опінії
Його максимум – шось нарішать особисто і одноразово, а не системно і щоб працювало само.
24 квітня, 15:05
Мистецтво
24 червня на лондонському стадіоні світового класу "Wembley" відбудеться масштабний благодійний концерт.
06 березня, 17:37
Опінії
Чому Тимошенко, Арестович та вже колишній нардеп Трухін замість негайної мобілізації до лав ЗСУ, спокійно виїжджають за кордон
28 лютого, 12:23
Політика
Володимир Оманський втомився, але голова держави Андрій Єрмак продовжує використовувати його. Ляльководу з Банкової потрібна маріонетка.
26 лютого, 07:00
Опінії
Свою раптову подорож Європою Зеленський розпочав у Лондоні, потім вирушив до Парижа.
10 лютого, 16:07
Політика
Але, Вова, може почнеш спочатку з себе і Оману?
28 січня, 09:50