Татари з мокшанами безславно загинули у боях за український Донбас

ВІЙНА
13 лютого, 17:08
Татари з мокшанами безславно загинули у боях за український Донбас
Фото: Deep State

Набраний російським режимом з етнічних татар добровольчий батальйон "Алга" удобрив степові чорноземи на підступах до Вугледару.

Раніше подібна доля спіткала мордовський підрозділ "Аралай", сформований із мокшанських добровольців, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Идель.Реалии".

Як вдалося з'ясувати, дві роти татарського батальйону "Алга" російського окупаційно-терористичного контингенту були знищені українськими захисниками на території Вугледарської громади впродовж 4-7 лютого.

За повідомленнями родичів найманців, із Донецька до Казані виїхало 5 великих фур, наповнених тілами вбитих, більшість із яких істотно обмерзлі й понівечені до невпізнаваності.

Офіційна влада Татарстану в особі кремлівської маріонетки Рустама Мінніханова досі ніяк не прокоментувала значні втрати у живій силі татарського підрозділу "Алга", так само як і мордовський голова Артьом Здунов не визнав загибелі бойовиків із "Аралаю".

З-поміж інших етнічних добровольчих збройних формувань РФ проти України також нині воюють 3 башкирських, 1 чеченських, 2 марійський, 1 чуваський, 2 карельських, 1 тувинський і 2 ерзянських.

Натомість проти московитів у лавах українських Сил оборони бойове хрещення на різних відтинках фронту пройшли 3 ічкерійських підрозділи, 2 білоруських, 1 башкирський, 1 тюркський, 1 дагестанський; наразі формується перший фіно-угорський із карелів.

Водночас "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що 89% громадян України не складуть зброї та не здадуться на поталу російському агресору, якщо РФ спробує застосувати атомну бомбу.

вибір редакції
Читайте також:
Культура
Закро Шубітідзе загинув унаслідок артобстрілу в боях на Донецькому напрямку
19 вересня, 07:45
Некролог
Фронтовик на псевдо "Фарш" був незламним Воїном, справжнім Солдатом Фортуни, якого без перебільшення тривалий час облітали кулі...
14 вересня, 20:33
Війна
З 1 лютого він пішов до лав Збройних Сил України. Проходив навчання в Німеччині.
10 вересня, 15:25
Війна
На війні в Україні загинув доброволець із Колумбії Алехандро Еррера Евіа
05 вересня, 06:45
Війна
Всі вони служили у 18-й авіабригаді ім. Сікорського.
01 вересня, 13:47
Війна
У полеглого героя залишилась дружина і маленька донька.
01 вересня, 10:55