ООН, Червоний Хрест і «Amnesty International» відпрацьовують кремлівську зарплатню

ПОЛІТИКА
05.08.2022, 19:56
ООН, Червоний Хрест і «Amnesty International» відпрацьовують кремлівську зарплатню
Фото: Останній Бастіон

Очевидне для багатьох притомних людей, тобто те, про що неодноразово говорилося і писалося, нарешті почало доходити до широкого загалу.

Так звана міжнародна ліберальна бюрократія в особі Організації Об'єднаних Націй, Червоного Хреста, їхніх підспівувачів з "Amnesty International" та інших подібних структур є роздутим мільярдними вкладеннями.

Вони підживлені безпричинною довірою обивателів (у всьому світі й перш за все – на Заході), хоча насправді є мильною бульбашкою, красивою обгорткою без суттєвого змісту.

Всі ці товариші (який сюрприз, вони ж справді, ще ті товариші!) виявилися нездатними виконувати свої функції та взяті ними самими зобов'язання, не говорячи про покладені на них всіма урядами світу обов'язки.

Можна було б сказати, що краще пізно, ніж ніколи, але ціна за це розуміння заплачена дуже висока: Буча, Маріуполь, Кременчук, Вінниця, Оленівка...

Є, щоправда, побоювання, що всі ці викрутаси комітету стурбованих швидко забудуться, мовляв, «ну це одиничний випадок, вони тут помилково недопрацювали, а "Amnesty International" щось інше мали на увазі, не так висловилися».

Та немає жодних помилок – одні суцільні закономірності; плюньте вже на міжнародну бюрократію, забудьте про неї, її існуванню настав остаточний і безповоротний кінець, тож пом'янімо.

Автор – Алік Соломонов, політолог-міжнародник і засновник радіо "Нічний Голосіїв"

Читайте також:
Політика
Ці самозвані «ліберали» завжди там, де пайка і корито. Вистачить глянути, хто обсів нині всі бюджетні та інші «культурні» фонди в Україні.
06 березня, 20:22
Опінії
Треба, щоби глава держави Андрій Борисович Єрмак (нехай святиться ім’я Його!) відправив на фронт Шабуніна, Лємєнова та Жернакова
08 лютого, 15:35
Кримінал
Віталія Шабунін був зарахований до особового складу військової частини, але військову службу не проходив.
16.12.2023, 07:25
Світ
Серед вітчизняних медіа, на чий рахунок Фонд Керсті Кальюлайд перерахував тисячі євро, вказано і ресурси мільйонера Томаша Фіали.
10.07.2022, 17:09
Політика
Тбілісі планує завершити процес євроатлантичної інтеґрації попри намагання окремих громадян Грузії протистояти цьому.
09.07.2021, 13:32
Політика
Вітчизняні соросята так і не змогли домовитися між собою й визначити ґенеральну лінію партії.
07.06.2021, 12:56