ООН евакуює цивільних із фортеці «Азовсталь»

ВІЙНА
01 травня, 18:21
ООН евакуює цивільних із фортеці «Азовсталь»

Тривалі перемовини з командуванням російських окупаційно-терористичних сил у Маріуполі дали позитивний результат для оточених містян.

Московити нарешті дозволили сформувати "зелений коридор" і вивести з розбомбленого заводу "Азовсталь" українських цивільних громадян.

Такі відомості надав прессекретар Організації з гуманітарних питань при ООН Савіану Абреу, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "The Associated Press".

За його словами, людей намагаються вивезти спільно з Міжнародним комітетом Червоного Хреста у координації з українськими та російськими чиновниками.

«Станом на тепер ситуація є дуже складною. Поки це все, і я не маю повноважень повідомляти більше подробиць», – зазначив Савіану Абреу.

Водночас інформацію також підтвердив і Президент Володимир Зеленський, наголосивши, що група приблизно зі 100 осіб уже їде на підконтрольну Україні територію.

Натомість доля незламних оборонців Маріуполя з лав полку "Азов", підрозділів Морської піхоти, Державної прикордонної служби, КОРДу, СБУ та Патрульної поліції лишається стабільно важкою.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати про те, що 65 діб поспіль українська перлина Приазов'я руками російських окупаційно-терористичних сил перетворилася на випалену пустку, де замість квітучих парків і гомінких подвір'їв за кожним рогом вулиці чигає смерть.

ООН евакуює цивільних із фортеці «Азовсталь»_1
Читайте також:
Політика
У культурному центрі Спілки німецьких староавстрійських об'єднань земляків відбувся захід під назвою "Австрія, Габсбурґи та Україна".
17 червня, 20:32
Полтава
Небайдужі до долі України повнолітні жителі Полтавщини мають змогу набути навичок поводження з вогнепальною зброєю на спецполігоні.
15 червня, 08:09
Кримінал
Їх відмовилися захищати усі адвокати Тернопільщини
20 травня, 10:20
Світ
Міграційна криза, спровокована кремлівським бункерним щуром, зазнала поразки, як і його сумнозвісна "військова спецоперація" проти України.
06 травня, 07:17
Світ
Російська діаспора планує з розмахом відсвяткувати у німецькій столиці так званий "День перемоги", згадавши "подвиг" дідів-червоноармійців.
15 квітня, 20:59
Виміри
ТРО Полтави зупинила Юрія Руденка, який перебував за кермом автомобіля у стані сильного алкогольного сп'яніння
18 березня, 13:10