Опозиціонера Ройзмана засудили за «дискредитацію» окупаційної армії

ПОЛІТИКА
19.05.2023, 17:08
Опозиціонера Ройзмана засудили за «дискредитацію» окупаційної армії

Відомий на Росії борець із путінським режимом Євгєній Ройзман оштрафований у примусовому порядку на загальну суму $3242.

Таку звістку із зали судових засідань оприлюднили журналісти авторитетного видання "Deutsche Welle", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, слуги продажної російської Феміди повністю підтримали позицію прокурорів, котрі запросили виплату штрафу.

Водночас судді попередили, що у разі повторення випадків "дискредитації" армії РФ відомого опозиційного діяча позбавлять волі мінімум на 10 років колонії суворого режиму.

Сам Євгєній Ройзман виступив під час судового засідання із наступним останнім словом, якому кремлівська цензура намагається завадити стати публічним:

«Я хотів би подякувати всім тим людям, які мене підтримали. І, звісно, я вдячний усім жителям Єкатеринбургу, бо я цю підтримку відчуваю, відчуваю і взагалі всім добрим людям. І всі ці люди, які говорили про мене, відсікають мені будь-які шляхи для відступу і змушують відповідати.

Друзі, я мушу просто відповідати тому образу, який ви створили, обговорювали, теж жодних шляхів для відступу. Я прожив хороше життя і ні про що не шкодую і нічого не боюся. Ніхто не може відібрати в мене права говорити те, що я думаю. Дякую».

А проте, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що доки кремлівський бункерний дід посилює диктатуру всередині РФ, самозвана "ліберальна опозиція" підлещується до України.

Читайте також:
Світ
Попередні періоди надлишкових потужностей у комуністичному Китаї призвели до втрати робочих місць американців. А ще, до закриття низки фірм.
12 липня, 19:22
Опінії
Процес відбудеться у закритому режимі. Тобто без допуску родичів, представників громадськості та преси.
09 липня, 16:05
Опінії
Відповідь на поставлене питання рівночасно складна й очевидна. Ба більше: вона глибока і комплексна, тому просто не буде.
02 липня, 07:13
Опінії
У суді відкрилися ворота пекла – в них ми побачили москву…
21 червня, 16:04
Позиція
Україна здригається від проявів діяльності нелегітимного і його регента.
20 червня, 10:42
Політика
Рішення про створення військової поліції у першому читанні підтримали 247 депутатів.
19 червня, 15:35