Опозиціонера Ройзмана засудили за «дискредитацію» окупаційної армії

ПОЛІТИКА
19 травня, 17:08
Опозиціонера Ройзмана засудили за «дискредитацію» окупаційної армії

Відомий на Росії борець із путінським режимом Євгєній Ройзман оштрафований у примусовому порядку на загальну суму $3242.

Таку звістку із зали судових засідань оприлюднили журналісти авторитетного видання "Deutsche Welle", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, слуги продажної російської Феміди повністю підтримали позицію прокурорів, котрі запросили виплату штрафу.

Водночас судді попередили, що у разі повторення випадків "дискредитації" армії РФ відомого опозиційного діяча позбавлять волі мінімум на 10 років колонії суворого режиму.

Сам Євгєній Ройзман виступив під час судового засідання із наступним останнім словом, якому кремлівська цензура намагається завадити стати публічним:

«Я хотів би подякувати всім тим людям, які мене підтримали. І, звісно, я вдячний усім жителям Єкатеринбургу, бо я цю підтримку відчуваю, відчуваю і взагалі всім добрим людям. І всі ці люди, які говорили про мене, відсікають мені будь-які шляхи для відступу і змушують відповідати.

Друзі, я мушу просто відповідати тому образу, який ви створили, обговорювали, теж жодних шляхів для відступу. Я прожив хороше життя і ні про що не шкодую і нічого не боюся. Ніхто не може відібрати в мене права говорити те, що я думаю. Дякую».

А проте, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що доки кремлівський бункерний дід посилює диктатуру всередині РФ, самозвана "ліберальна опозиція" підлещується до України.

Читайте також:
Світ
В Афґаністані пуштунський ісламістський режим впроваджує китайську систему вуличного спостереження. Критиків каратимуть за шаріатом.
26 вересня, 16:21
Кримінал
Обранці ресурсної федерації Московії внесли поправки до чинної редакції Карного кодексу. Населення продовжують позбавляти свободи слова.
22 вересня, 21:56
Політика
Кремль не припиняє заганяти населення ресурсної федерації московії у відновлений ГУЛАГ, де немає прав, але є доноси та переслідування.
08 вересня, 21:51
Політика
Доцільність другої вищої освіти для чоловіків під час війни визначатиме Міносвіти.
02 вересня, 14:00
Світ
Станом на тепер шиїтський військово-релігійний режим дуже близький до здобуття необхідного рівня збагаченого урану для атомової зброї.
21 серпня, 17:48
Економіка
Серпень – традиційно найзастійніший, якщо не тужливий, місяць у російському політичному житті. Так було майже зажди у новітній історії.
11 серпня, 17:22