Оптимізм Степанова неадекватний і небезпечний для українців

Опінії
17 березня, 13:56
Оптимізм Степанова неадекватний і небезпечний для українців
Фото: Facebook

Поки вітчизняне міністерство охорони здоров'я малює потрібну Зе-владі статистку, в Україні зростає смертність.

Народний депутат України VIII скликання

На графіку нижче ви бачите зростання смертності в Україні. Про неї трохи згодом, а спочатку я вам розповім дуже цікаву історію, яка характеризує ефективність роботи нашого МОЗу.

У місті  Вест-Честері штату Огайо є фабрика з виробництва вакцин компанії "AstraZeneca". У США ця вакцина не пройшла клінічних досліджень і тому, принаймні поки що, не використовується.

Але завод працює і, згідно відомостям "The New York Times", на промислових потужностях зберігається декілька десятків мільйонів вакцин. Ще раз – десятки мільйонів вакцин не використовуються.

Білий Дім пропонує передати вакцини в інші країни та збирає заявки. Підкреслю, що вакцина, яка використовується у нас є реплікою "AstraZeneca".

Ми її купуємо за валюту, а в цей час оригінальний препарат пропонують передавати безкоштовно. І зараз я кажу не про якість вакцини та відсутність клінічних досліджень в Україні, а про ефективність роботи МОЗ.

Думаєте Україна подала заявку? – Ні!

Тому зараз Білий Дім розглядає можливість передачі цих вакцин в латиноамериканські країни, бо вони звернулися до уряду США. І, звісно, Степанов про це не розкаже у своїх виступах; він може навіть про це не знає, бо не читає західної преси, а дивиться російські канали. 

Він бадьоро звітує про "велику перемогу над коронавірусом", про те, що начебто в Україні низька смертність. Але чи це так?

Згідно з офіційними даними минулого року в Україні померло на 35 тисяч більше людей, ніж у 2019 році. Причина такого різкого зростання смертності може бути тільки одна – коронавірус.

На фоні цих даних оптимізм Степанова є не тільки не обґрунтованим – він є неадекватним. Міністерство бездіє і нічого не робить для подолання коронавірусу.

Воно не може навіть листа написати з проханням надіслати вакцину! Але натомість розповідає, які вони всі молодці.

Оптимізм Степанова неадекватний і небезпечний для українців_1
Читайте також:
В прокуратурі стартувала кампанія з вакцинації – однією з перших щепилась Генпрокурор
30 квітня, 11:45
В керівництві медицини США повідомили, що з червня, швидше за все, вже повністю знімуть обов'язок ходити в масках.
14 квітня, 11:45
Пандемія коронавірусу дала гарну нагоду урядовцям країн-членів Європейського союзу взятися за згортання демократії й свободи слова.
10 квітня, 16:45
Коли при владі профани без досвіду і належної компетенції, чекати на диво у різних сферах суспільного життя не варто.
08 квітня, 12:56
Об'єднаній Європі не знадобиться кремлівський медичний препарат "Спутник V", адже у Брюсселі вже схвалили 4 інших вакцини.
23 березня, 11:36
В Ашґабаті розпочали проведення антикоронавірусних щеплень громадянам старше 70 років сумнівною вакциною китайського виробництва.
23 березня, 08:09