Оржицька громада провела в останню дорогу фронтовика Геннадія Крикуна

ПОЛТАВА
03 червня, 21:41
Оржицька громада провела в останню дорогу фронтовика Геннадія Крикуна

У лавах Небесного Воїнства України стало ще на одного Героя більше. Клята війна забрала життя уродженця села Заріг Лубенського району.

Сьогодні в Оржицькій громаді десятки земляків зустрічали труну із полеглим захисником під пісню «Плине кача по Тисині». Трагічну звістку оприлюднила пресслужба органу місцевого самоврядування.

Геннадій Крикун помер 30 травня у шпиталі після отримання тяжки поранень і опіків, отриманих тиждень тому на Бахмутському напрямку Східного фронту. Воїн виконував бойове завдання поблизу міста Часів Яр у Донецькій області.

«16 квітня 2022 року наш земляк був мобілізований до лав Збройних Сил України, пан Геннадій тривалий час служив водієм, отримував подяки від командування. До останнього подиху залишився вірним своїй Батьківщині та українському народові, гідно виконав свій громадянський і солдатський обов'язок», — повідомили у пресслужбі Оржицької селищної ради.

Від редакції: інформаційна агенція «Останній Бастіон» висловлює щирі співчуття родині та близьким полеглого захисника України. Вічна шана, подяка і світла пам'ять земляку-Герою! Честь.

Читайте також:
Полтава
Наш земляк поліг смертю хоробрих під час запеклих боїв на Донецькому напрямку 30 січня. Проте лише тепер він навік спочив у рідному селі.
12 липня, 14:51
Полтава
Полтавський край знову у жалобі через фронтову втрату. У боях проти російських окупантів на Донеччині поліг наш 29-річний земляк.
12 липня, 06:06
Полтава
31-річний земляк зупиняв окупаційно-терористичний контингент РФ на відтинку Північного фронту. Нині він у лавах Небесного Воїнства України.
08 липня, 06:00
Полтава
Про день і час прощання із полеглим захисником України буде повідомлено додатково. Наш земляк віднині у лавах Небесного Воїнства.
05 липня, 08:29
Війна
Допомагаючи Україні у війні проти російських загарбників, на фронті загинув відомий волонтер та бойовий медик з Великої Британії Пітер Фуше.
01 липня, 17:05
Полтава
Полеглий на Східному фронті старший лейтенант Збройних Сил України до останнього подиху боронив Харківщину від ворога. Вічна пам'ять Герою!
30 червня, 19:52