Основне завдання 128 Закарпатської бригади – прикривати небо побратимам на «нулі»

ВІЙНА
17 червня, 07:54
Основне завдання 128 Закарпатської бригади – прикривати небо побратимам на «нулі»

Наші захисники на фронті готові працювати зі зброєю нового покоління, щоби відряджати московитів у товарній кількості на концерт до Кобзона.

Про це повідомив військовослужбовець зенітно-ракетного підрозділу 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, який назвався Павлом.

За словами вояка Збройних Сил України, вороги бояться переходити у безпосередній контактний бій, намагаючися триматися на відстані артилерійського пострілу чи авіанальоту.

«Головна зброя нашого підрозділу – переносний зенітно-ракетний комплекс "Ігла". Він хороший і ефективний, але ще совєцького зразка. Це наче старий дід, котрий довго пожив, але ще гарно працює. Основна наша задача – прикривати небо хлопцям, які воюють на передку. Ворожа авіація (вертольоти, літаки) не можуть стріляти по наших підрозділах в окопах на малих висотах, бо знають, що ми їх ведемо. І останнім часом буває так, що російські вертушки злітають, вистрілюють свій боєкомплект будь-де, а потім доповідають командирам, наче відпрацювали наші позиції.

Вони бояться наближатися на відстань досяжності наших ПЗРК, тому що виявити їх і зробити пуск із "Ігли" займає до 10 секунд. А далі ракета вже сама захопить ціль і полетить на неї. "Ігла" дуже проста в користуванні, я міг би навчити працювати з нею новачка за півтори години. Але після цього потрібна практика. Сучасні ПЗРК зразків НАТО, такі як "Стінгер" чи "Перун", – це зовсім інше, нове покоління зенітно-ракетної зброї. Під час використання таких зразків у хлопців виникає азарт дорослих чоловіків, котрі хочуть не просто випробувати щось нове, а знищити ворога і допомогти Україні перемогти», – коментує ситуацію на фронті військовослужбовець.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", російські окупаційно-терористичні сили поновили безуспішний наступ на Харків.

Читайте також:
Війна
Найкращий спосіб конвертувати лють нашого народу у перемогу – передати вогневі "подарунки" загарбникам із терористичного контингенту РФ.
вчора, 15:12
Війна
Південний фронт палає не менше Східного, де українські захисники методично ліквідують техніку і особовий склад російських загарбників.
08 грудня, 07:00
Війна
Російські загарбники намагатимуться втримати багатостраждальну перлину Приазов'я за всяку для себе ціну, тому споруджують укріплення.
07 грудня, 21:54
Війна
Тактикою росії на Бахмутському напрямку є вогневий вал і набіги на позиції українських захисників великою кількістю живої сили.
04 грудня, 18:01
Війна
Російські загарбники ганебно вмирають групами у промерзлому степу на Сході України від постійних вогневих уражень наших захисників.
02 грудня, 17:01
Війна
Чисельним загонам окупаційно-терористичного контингенту РФ вдалося зайняти знищене їхніми ж артилерійськими обстрілами село.
02 грудня, 06:59