«Останній Бастіон» вітає ССО ЗСУ з професійним святом

ВІЙНА
29 липня, 17:01
«Останній Бастіон» вітає ССО ЗСУ з професійним святом
Фото: SvaStone

Вірні сини України, які щоночі віддають себе службі заради мирного неба над нашою Батьківщиною, дякуємо вам за Чин!

29 липня – День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, що має бути однією з найважливіших дат у сучасній та майбутній український історії.

Редакція медіаагенція "Останній Бастіон" від щирого серця хоче привітати наших славних воїнів із цим професійним святом.

Ваша вірність і мужність, фаховість та звитяга є невіддільними рисами характеру вітчизняних спецпризначенців, життєвою настановою яких є легендарний вислів князя Святослава – «Іду на ви!».

Бійці ССО ЗСУ як надійний щит і меч нашої Батьківщини, котрі наче вовки безшумно полюють на окупантів темними ночами, їхні обличчя – перше й останнє, що перед смертю бачать наші вороги.

Нехай вищі сили сприяють у вашій добрій справі на благо вільної України, міцного здоров'я, бойової вдачі та скорішої перемоги над московитами бажаємо вам!

«Останній Бастіон» вітає ССО ЗСУ з професійним святом_1
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Редакція інформаційної агенції "Останній Бастіон" звертається до своїх читачів із нагоди Дня Державного прапора України.
23 серпня, 15:00
Історія
Вранці 9 серпня 1945 року американські літаки скинули атомну бомбу "Fat Man" на японське місто Наґасакі.
09 серпня, 17:01
Історія
Акт Відновлення Української Держави – це один із етапів боротьби українців за власну державність у розпалі Другої світової війни.
30 червня, 18:12
Війна
2014 року у ніч проти 14 червня у небі над Луганськом російські окупанти збили військовий транспортний літак Іл-76.
14 червня, 20:34
Історія
У Фінляндії його і по нині називають Patronus Patriae. Причина того зрозуміла – кілька перемог над окупантами та колаборантами.
04 червня, 18:18
Війна
Легендарному військовому формуванню – батальйону спеціального призначення "Донбас" – уже 8 років, упродовж яких він не полишає фронт.
29 травня, 21:56