«Останній Бастіон» вітає «Zалізного Тата» з 7-річчям

ПОЛІТИКА
26.12.2023, 21:45
«Останній Бастіон» вітає «Zалізного Тата» з 7-річчям

Цього дня у 2016-му постало унікальне ветеранське видавництво, покликане змінити світогляд українства. Зробити мілітарним, націоналістичним.

Керівником-засновником «Zалізного Тата» став наш теперішній головний редактор і фронтовик Дмитро Савченко. Колишній політичний в'язень, учасник бойових дій вирішив зайняти досі вільну царину у вітчизняному книговиданні.

«Ми воюємо за ствердження українських сенсів та уніщовлення кацапських», — впевнено говорить Дмитро Савченко, перебуваючи на передньому краю борні за волю України. Так само, як «Zалізний Тато» стоїть в авангарді нонконформістської літератури.

За плечима 7 років  тривалого становлення, дорослішання і далеко не кожне видавництво має на своїх рахунках такий переконливий досвід книжкової партизанки, сотні презентацій, шкандалі та бійки спричинені світоглядними дискусіями. А поза тим, й досвід реактуалізації несправедливо забутих постатей та подій національної історії.

«Впродовж цього шляху, одним з найцікавіших епізодів виживання стала цькування нашого видавництва членкинями/членами книготворчого сектору гуманітарки та видавничого середовища. Після нього на порядок простіше зрозуміти, чому  письменники 1930-х (та й інших періодів) «стучали» гебістам на своїх колег по цеху.

Тож на совісті нашого видавництва є навіть одна кляуза в СБУ, втім і вона безуспішна... Ну, а поки, усіх сектантів і книжкових екстремістів вітаю з днем народження найбільш антиросійського видавництва у галактиці. Працюємо далі! Воюємо на фронті та водночас тримаємо рубіж українського культуркампфу», — додав Дмитро Савченко.

З роси та з води. Найщиріші вітання Татові від Бастіону!
Читайте також:
Політика
Лемик вбив представника консульства СРСР в помсту за Голодомор, а загинув від рук гестапо на Полтавщині.
04 квітня, 09:06
Історія
Його геній скристалізував те, що було сутнісним в історії, сучасності і в мріях народу.
09 березня, 07:25
Опінії
Ввечері 23 лютого 1918 року у місті Пярну Комітет порятунку Естонії видав Декларацію незалежності. З попелу війни постала вільна республіка.
23 лютого, 20:23
Опінії
Проти ночі 3 лютого 1929 року на зібранні у Відні українські націоналісти ухвалили статут нової об'єднавчої організації. Так постала ОУН.
03 лютого, 10:25
Світ
30 січня 1703 року здійснено спланований напад на маєток лорда Кіри Йошінаку. Він був придворним чиновником у сьоґуна Токуґави Цунайоші.
30 січня, 19:19
Історія
Що означає ця дата у нашій історії та чому ми пам’ятаємо її? Відповідь очевидна: бо ми шануємо борців за волю України!
22 січня, 13:34