Остання імперія світу загине від рук українців

Опінії
16.10.2022, 08:48
Остання імперія світу загине від рук українців
Фото: Facebook

Так, російська держава загине, але для цього всі ми маємо докласти максимум зусиль. Адже свобода не дарунок, її здобувають у борні.

Український політичний діяч, блогер, публіцист

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Давайте зрозуміємо просту річ: зараз ми з вами вбиваємо не просто путінську Росію, зараз ми з вами вбиваємо Російську імперію. Ми вбиваємо СССР, ми вбиваємо Врємєнноє правітєльство.

А ще, ми вбиваємо Династію Романових, Валуєвський циркуляр, Емський указ, Опричнину, Івана Грозного разом із сином, Воєнний комунізм, Закон про три колоски, ГУЛаг, Танки в Празі... Ми вбиваємо ту єдину, останню імперію старого зразка, яка залишилася в світі.

Російська імперія мала померти ще під час Першої світової, коли з мапи світу зникли Османська, Австро-Угорська і Німецька імперії. Але Росія зменшилася, мутувала в СССР і залишилась імперією.

Вона мала померти після Другої світової, коли процеси знищення старих імперій стали незворотними. Вона мала померти у 1991 році, але зменшуючись, втрачаючи території, змінюючі прапори і лозунги, Російська імперія з центром у Москві залишилася гнити на мапі світу.

Тепер ми її добиваємо:

  • так, щоби замість неї на мапі залишився десяток-другий національних республік;
  • так, як це відбувалося з більшістю інших імперій;
  • так, щоб раз і назавжди відправити в пекло і на сторінки підручників історії ту криваву тварину, що з часів "Великого" князівства Московського вирісла і пережила свій час, напиваючись неволею націй.

Світ змінився, старі імперії мертві. Новий час – час економічного впливу, час стратегій, час транснаціональних корпорацій, час санкцій і технологій, час нових, непомітних імперій.

А остання стара імперія – це наш трофей, наша місія і наша доля. Так сталося, тож ми маємо вбити її або загинути самим; і ми вб'ємо!

Остання імперія світу загине від рук українців, від наших із вами рук. Я в це вірю, більше того – я це знаю.

Коли ми зітремо з облич кров та піт, то будемо пишатися цим трофеєм.
Читайте також:
Світ
Суспільства трьох балтійських республік у більшості своїй стоять на боці добра, світла і свободи, які захищають незламні українські воїни.
27 січня, 07:42
Війна
У ретроспективі наш народ не був надто здібним у політиці, державотворенні чи ґешефтах, але є галузь, де розкриваються всі сили українців.
24 січня, 07:12
Історія
Відзначаючи нині історичну подію, українці мають пам'ятати: Державність і Свобода не даються без Борні за них. Слава Україні та її Героям!
22 січня, 08:12
Світ
Таллінн міг би посилити дипломатичний тиск на Москву заради хоча б демонстрації підтримки одноплемінних, але поневолених фіно-угрів.
21 січня, 08:09
Війна
Попри бравурні та пафосні пропагандистські заяви російських окупантів, їм не вдалося повністю опанувати територію Соледарської громади.
14 січня, 20:48
Війна
Україна планує завершити 2023 рік своєю перемогою над агресором зі Сходу, проте рішуча поразка Російської федерації буде непростою.
09 січня, 17:59