Паливний ринок РФ опинився у глибокій стагнації

ЕКОНОМІКА
31 серпня, 19:43
Паливний ринок РФ опинився у глибокій стагнації

У країні-бензоколонці забракло бензину та дизелю для власних фермерів з аграріями, навіть високий рівень видобутку не рятує ситуацію.

Такі відомості з посиланням на власні джерела серед торговців пальним у РФ виклало впливове міжнародне видання "Reuters", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Ресурсна федерація московії, котра є одним із найбільших постачальників нафти у світі, зіткнулася з нестачею палива, необхідного для збору врожаю, й поліпшення стану найближчими місяцями не очікується.

З'ясувалося, на сьогодні паливний ринок країни-агресорки постраждав від комбінації різних факторів, включаючи технічне обслуговування нафтопереробних заводів, проблеми з інфраструктурою на залізницях і слабкий рубль, який стимулює експорт палива.

Як стверджують російські торговці бензином і дизелем, протягом останніх місяців Росія намагалася впоратися із дефіцитом пального, розглядаючи обмеження експорту за останню відчайдушну спробу запобігти серйозній кризі.

Рішення кремлівського режиму в особі профільних міністерств скоротити субсидії нафтопереробним заводам, цілком імовірно, погіршить доступність палива в агросекторі 1/6 суходолу світу.

«Згідно з отриманими відомостями, нафтобази південних російських регіонів, як от Ростовщина і Кубань, були змушені скоротити або навіть призупинити реалізацію палива. Роздрібні АЗС були змушені обмежити обсяги продажу палива споживачам», – пояснюють західні журналісти.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що теперішній російський диктаторський режим продовжує невпинно мавпувати дії своїх попередників-більшовиків.

Читайте також:
Світ
Дрібне острівне королівство Перської затоки виступило проти спільних заходів із дипломатами з ЄС і США. Причина: вбивства палестинців.
01 грудня, 19:06
Політика
Ручні путінські депутати Державної Думи РФ хочуть перейменувати Фінську затоку. Нову назву наразі обговорюють у профільних комітетах.
30 листопада, 12:45
Війна
Населення підмосковного обласного центру відчуло на собі, як це лякатися невідомих звуків від вибухів. Росіяни опиняються у шкурі українців.
26 листопада, 10:23
Економіка
Першими відсутність на ринку оригінальних деталей відчули на собі власники машин Hyundai та KIA. Далі буде тільки гірше.
24 листопада, 17:07
Спорт
Національна чоловіча футбольна збірна КНР продемонструвала свою стійкість на стадіоні у Банґкоку, обігравши збірну Таїланду. Рахунок 2:1.
17 листопада, 21:41
Політика
Яїр Нетаньягу відмовився повертатися на батьківщину й ставати до лав ЦАХАЛ. «Воювати» проти ХАМАС він буде з пляжів Флориди.
25 жовтня, 10:42