ЄС закуповує в РФ рекордні обсяги зрідженого газу

ЕКОНОМІКА
30 серпня, 18:23
ЄС закуповує в РФ рекордні обсяги зрідженого газу
Фото: Euractiv

Санкції санкціями, але західні партнери України продовжують масово спонсорувати геноцид нашого народу, поповнюючи казну держави-агресорки.

Приголомшливі відомості про подвійні стандарти Європейського союзу оприлюднило впливове видання "Financial Times", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, цьогоріч країни ЄС імпортують рекордні обсяги зрідженого газу з РФ, стрибок відбувається через низьку базу, оскільки до 24.II.2022 мали сильну залежність від трубопровідного російського блакитного палива.

На тепер вартість зрідженого російського газу, імпортованого із Росії від січня до липня за цінами спотового ринку, склала €5,29 мільярда; скажімо, тільки Бельгія та Іспанія були другим і третім за величиною покупцями після комуністичного Китаю.

За даними провідного постачальника інтелектуальних рішень для товарних ринків "Kpler", російський зріджене блакитне паливо становило 21,6 мільйона, або 16%, із загального обсягу у 133,5 мільйона м³ імпорту в ЄС.

Вищенаведені показники еквівалентні 82 мільярдам м³ природного газу у січні-липні поточного року, що робить державу-агресорку другою за величиною постачальником зрідженого газу до об'єднаної Європи.

Представники Єврокомісії вказали на мету щодо поступової відмови від російського викопного палива до 2027 року, але попередили, що «пряма заборона на імпорт зрідженого природного газу може спровокувати енергетичну кризу, подібну до торішньої, коли ціни в ЄС досягли рекордного рівня понад €300 євро за мегават-годину».

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати, що менше половини західних компаній вийшли з російського ринку, бо їм вигідно заробляти на крові української нації.

ЄС закуповує в РФ рекордні обсяги зрідженого газу_1
ЄС закуповує в РФ рекордні обсяги зрідженого газу_3
Читайте також:
Війна
Вони допомагають батьку обходити санкції.
06 грудня, 16:35
Світ
Кремль продовжує отримувати надприбутки від продажу нафти.
05 грудня, 15:45
Економіка
«Газпром» поставив всі запитувані обсяги і встановив новий рекорд добових поставок газу в Китай»
25 листопада, 16:58
Світ
Радар-детектор SkyEye може розпізнавати понад 330 моделей дронів на відстані до 35 кілометрів на відкритій місцевості.
18 листопада, 20:01
Економіка
41% палива у росії закупили країни Європейського Союзу.
16 листопада, 09:17
Світ
Його звинувачують в спробі обійти санкції та відмиванні коштів.
31 жовтня, 07:25