Пандемія коронавірусу загострила почуття відповідальності фінів за долю своєї Батьківщини

СВІТ
29 травня, 12:24
Пандемія коронавірусу загострила почуття відповідальності фінів за долю своєї Батьківщини

Упродовж карантину кілька тисяч громадян Фінляндії зголосилися поповнити лав сил оборони країни.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, нещодавно оприлюдненого на офіційному сайті Спілки резервістів (фін. Reserviläisliitto).

Готовність фінляндців брати участь у різних завданнях із питань національної безпеки зросла упродовж останніх 12 місяців.

Якщо торік добровільно боронити державні кордони та захищати країну зголосилося 84% від усього населення, то цієї весни цей показник сягнув 97-98%.

«Криза, викликана коронавірусом і самоізоляцією, об'єднала фінляндців, підкресливши необхідність дотримання концепції тотальної безпеки Батьківщини. Адже національна оборона — це більше, ніж проста взаємодія влади, війська і громадян чи обов’язок, це наша сильна воля до захисту надбань попередніх поколінь», — йдеться у висновках Спілки резервістів Фінляндії.

Читайте також:
Визволяти окупований Крим, а також деякі райони Донецької та Луганської області "гарант" пропонує виключно шляхом переговорів.
15 вересня, 13:11
Відтепер обов'язкове тестування мають проходити медпрацівники та поліціянти, задіяні в заходах з недопущенням поширення COVID-19.
19 травня, 19:37
Почастішали випадки використання хакерами теми коронавірусу для проведення кібератак.
18 березня, 12:02
Система охорони газових об’єктів і досі провокує на низку питань.
13 січня, 11:02
Медичний персонал коронавірусного шпиталю міста Волгоград свідомо пішов на вбивство літнього чоловіка.
11:24