Партія «Голос» – ​корабель, з якого тікають політичні щури

ПОЛІТИКА
19.06.2021, 14:26
Партія «Голос» – ​корабель, з якого тікають політичні щури

Однопартійці Святослава Вакарчука і Кіри Рудик 2 роки боролися з Порошенком і за електоральну нішу "сивочолого" партнера Медведчука.

Так прокоментував останні події, що відбулися з розколом політичної сили "Голос" відомий політтехнолоґ і колумніст "Останнього Бастіону" Сергій Гайдай.

За його словами, наразі в Україні немає справжньої правоцентристської, національної, орієнтованої на Захід партії, а є "проєкти-одноденки".

«Події у партії "Голос" нагадують мені бійку екіпажу на кораблі, який тоне: б'ються за місце біля штурвала, сперечаються, куди пливти, і що готувати на камбузі. Дехто спускає шлюпки й кидає корабель, розраховуючи плисти самостійно, замість того, щоб об'єднатися і його рятувати. Але корабель вже потонув. Хоча шанс був», – заявив Сергій Гайдай.

Вітчизняний політтехнолоґ певен, для українців існує велика проблема з пошуком справжніх лідерів-державників – їх не знаходять; вони або з'являються самі або ні.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", вітчизняні соросята з "Голосу" так і не змогли домовитися між собою й визначити ґенеральну лінію партії.

Читайте також:
Війна
Тільки після ліквідації такої загрози, як Чорноморський флот росії, стане можливим вільне пересування українських та іноземних кораблів.
09:08
Політика
Уже зараз світ має готуватися до тієї миті, коли штучне державне утворення під назвою росія повторить долю свого попередника.
17 травня, 07:58
Економіка
Паливна криза, спричинена знищенням нафтобаз і переробних заводів російськими ракетами, дала привід збагатися не чистим на руку чиновникам.
04 травня, 09:15
Світ
У російської федерації, яка розв'язала агресивну війну на Сході Європи, немає майбутнього, а для її населення все закінчиться погано.
25 квітня, 23:18
Війна
Московитський агресор продовжує скупчувати на Донеччині та Луганщині багатотисячне угруповання для завдання "остаточного удару" по ЗСУ.
13 квітня, 20:14
Світ
Чим довше і пасивніше західні країни запроваджують жорсткі санкції проти росії, тим зухваліше та агресивніше поводиться Кремль.
08 квітня, 07:44