Шоу-мен Притула залишив лави «Голосу»

ПОЛІТИКА
07.06.2021, 12:56
Шоу-мен Притула залишив лави «Голосу»
Фото: Facebook

Вітчизняні соросята так і не змогли домовитися між собою й визначити ґенеральну лінію партії.

Сергій Притула більше не є членом політичного проєкту "Голос", про що особисто шоу-мен повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, вихід із партії став можливий виключно через дії нового керівництва, яке віддалилося від початкових засад і спричинило зневіру виборців.

«Це було свідоме та зважене рішення. Мені подобалась команда людей, яка зібралась під новим політичним брендом, цінності, навколо яких об’єднались ці люди, та мета, яку ми спільно перед собою поставили. Не знаю, як би склалась історія партії, якби минулого року її не полишив би засновник. Проте, станом на сьогодні я оголошую про свій вихід з партії "Голос". Наголошую на тому, що я не йду з політики. Я йду з партії, яка, не в останню чергу завдяки діям нового керівництва, віддалилась від наших початкових засад настільки далеко, що можна констатувати точку неповернення. Я до останнього вірив у можливість цивілізованого діалогу та реанімації партії, за яку на парламентських виборах віддали свої голоси понад 850 000 українців. Але діалогу не вийшло», — написав Сергій Притула.

Наразі шоу-мен вже оголосив, що планує відвести неґатив від тих реґіональних команд "Голосу", які 2 роки щиро та віддано працювали для своїх виборців, а зараз стали заручниками маніпулятивної ситуації, коли партійні "верхи" не чують "низів".

«Ось ця глухота призводить до критики всіх без винятку членів команд "Голосу" по всій Україні. Обласні та міські осередки не повинні відповідати перед суспільством за вчинки партійного керівництва. І, на мою думку, єдино правильним рішенням є максимально дистанціюватись від цього керівництва. А нам, друзі, своє робить!», — відзначив Сергій Притула.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що політичний проєкт Сороса-Пінчука під назвою "Голос" – вторинне явище української політики.

Читайте також:
Опінії
Як Шабунін, Шерембей, Бігус і Стерненко мобілізувалися до 112 окремої бригади ТрО.
10 червня, 11:38
Політика
Ці самозвані «ліберали» завжди там, де пайка і корито. Вистачить глянути, хто обсів нині всі бюджетні та інші «культурні» фонди в Україні.
06 березня, 20:22
Опінії
Треба, щоби глава держави Андрій Борисович Єрмак (нехай святиться ім’я Його!) відправив на фронт Шабуніна, Лємєнова та Жернакова
08 лютого, 15:35
Кримінал
Віталія Шабунін був зарахований до особового складу військової частини, але військову службу не проходив.
16.12.2023, 07:25
Політика
Очевидне для багатьох притомних людей, тобто те, про що неодноразово говорилося і писалося, нарешті почало доходити до широкого загалу.
05.08.2022, 19:56
Світ
Серед вітчизняних медіа, на чий рахунок Фонд Керсті Кальюлайд перерахував тисячі євро, вказано і ресурси мільйонера Томаша Фіали.
10.07.2022, 17:09