Шоу-мен Притула залишив лави «Голосу»

ПОЛІТИКА
07.06.2021, 12:56
Шоу-мен Притула залишив лави «Голосу»
Фото: Facebook

Вітчизняні соросята так і не змогли домовитися між собою й визначити ґенеральну лінію партії.

Сергій Притула більше не є членом політичного проєкту "Голос", про що особисто шоу-мен повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, вихід із партії став можливий виключно через дії нового керівництва, яке віддалилося від початкових засад і спричинило зневіру виборців.

«Це було свідоме та зважене рішення. Мені подобалась команда людей, яка зібралась під новим політичним брендом, цінності, навколо яких об’єднались ці люди, та мета, яку ми спільно перед собою поставили. Не знаю, як би склалась історія партії, якби минулого року її не полишив би засновник. Проте, станом на сьогодні я оголошую про свій вихід з партії "Голос". Наголошую на тому, що я не йду з політики. Я йду з партії, яка, не в останню чергу завдяки діям нового керівництва, віддалилась від наших початкових засад настільки далеко, що можна констатувати точку неповернення. Я до останнього вірив у можливість цивілізованого діалогу та реанімації партії, за яку на парламентських виборах віддали свої голоси понад 850 000 українців. Але діалогу не вийшло», — написав Сергій Притула.

Наразі шоу-мен вже оголосив, що планує відвести неґатив від тих реґіональних команд "Голосу", які 2 роки щиро та віддано працювали для своїх виборців, а зараз стали заручниками маніпулятивної ситуації, коли партійні "верхи" не чують "низів".

«Ось ця глухота призводить до критики всіх без винятку членів команд "Голосу" по всій Україні. Обласні та міські осередки не повинні відповідати перед суспільством за вчинки партійного керівництва. І, на мою думку, єдино правильним рішенням є максимально дистанціюватись від цього керівництва. А нам, друзі, своє робить!», — відзначив Сергій Притула.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що політичний проєкт Сороса-Пінчука під назвою "Голос" – вторинне явище української політики.

Читайте також:
Політика
Очевидне для багатьох притомних людей, тобто те, про що неодноразово говорилося і писалося, нарешті почало доходити до широкого загалу.
05.08.2022, 19:56
Світ
Серед вітчизняних медіа, на чий рахунок Фонд Керсті Кальюлайд перерахував тисячі євро, вказано і ресурси мільйонера Томаша Фіали.
10.07.2022, 17:09
Політика
Тбілісі планує завершити процес євроатлантичної інтеґрації попри намагання окремих громадян Грузії протистояти цьому.
09.07.2021, 13:32
Політика
Проєкт закону зобов'язує так звані грантоїдські організації оприлюднювати джерела своїх доходів.
29.07.2020, 13:06
Новини
Пропонується шукати плагіат у наукових роботах опонентів та опозиціонерів.
06.07.2020, 11:53
Політика
Автори пишуть, що проєкт забезпечить рівні можливості батьків в роботі й родині.
25.06.2020, 14:28