Паспорт із двоголовою куркою в обмін на житло: будні окупованих міст України

ВІЙНА
28 березня, 20:25
Паспорт із двоголовою куркою в обмін на житло: будні окупованих міст України

Московити продовжують чинити психологічний тиск і здійснювати терор на українців Півдня та Сходу. Ворог прагне тотальної деморалізації.

Такі невтішні відомості оприлюднив вітчизняний Центр національного спротиву із посиланням на підпільників. Зазначається, що окупанти у взаємодії із колаборантами погрожують залишити без житла українців, якщо ті не отримають або відмовляться від паспорта із двоголовою куркою.

Доволі показово, що як і за часів СССР московити проводять політику примусової паспортизації українців не лише на тимчасово загарбних теренах України, а й у самій РФ. Тих наших громадян, кого примусово виселили в умовну Кострому чи Тобольськ цілеспрямовано позбавляють всього українського.

«Українці, котрі виїхали, а частина із них фактично була силою депортована, і проживають у пунктах тимчасового розташування мають отримати паспорт РФ, інакше ворог погрожує їм виселенням. Усього на московії близько 25 тисяч українців проживають у таких таборах.

Вони вимушені були покинути свої рідні будинки через повномасштабне вторгнення. У будинках багатьох з них, наразі, проживають колаборанти або гастролери із РФ», — прокоментували у Центрі національного спротиву.

Як і годиться, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що московити експропріювали понад 50 об'єктів нерухомості у Запорізькій області. Вороги відверто наслідують більшовиків і не цураються цього.

Читайте також:
Світ
Прем'єр-міністр державного утворення Ізраїль, як і його приятель путін, лютує. Обидва відкидають усі звинувачення у воєнних злочинах.
вчора, 19:25
Опінії
На жаль, ворожа пропаганда використовує будь-які теракти на Московії як привід для співчуття. І західне суспільство їй у цьому підігрує...
28 квітня, 18:30
Війна
Незалежно від того, хто і як голосував від серпня 1991 року у прикордонних регіонах України, винні у смертях наших громадян лише росіяни.
20 березня, 06:01
Опінії
У ворога на нашу перлину Причорномор'я плани ще від 2014 року. Проте наша Одеса не по зубах московитам, які всюди сіють смерть.
17 березня, 13:00
Війна
49-річний Мікалай Аляксееў був дійсним військовослужбовцем Полку імені Кастуся Каліноўскага. Днями його застрелили терористи ФСБ РФ.
10 березня, 13:00
Війна
Попри кількісну перевагу озброєному до зубів ворогу все ж бракує власного «гарматного м'яса». Тому московити відловлюють українців.
26 лютого, 21:41