Росіяни експропріювали понад 50 об'єктів нерухомості у Запорізькій області

КРИМІНАЛ
24 березня, 19:02
Росіяни експропріювали понад 50 об'єктів нерухомості у Запорізькій області

На другий рік окупації ворог розпочав масове привласнення чужого майна у курортних містечках українського Приазов'я. Наслідує більшовиків.

Невтішні відомості із загарбаної московитами частини Запорізької області оприлюднили наші колеги із видання «Бердянськ Сьогодні». Журналісти стверджують, що ворогу активно допомагають «здійснювати аудит для націоналізації» місцеві колаборанти.

Будинки, бази відпочинку, земельні ділянки та комерційна нерухомість — загарбники продовжують відбирати майно в українців Приазов'я. Днями понад 50 об'єктів ґауляйтер Євген Балицький визнав «безхазяйними», а відтак «власністю російської держави».

Так, у селі Новомиколаївка Мелітопольського району окупаційний режим у примусовому порядку «націоналізував»майже 20 приватних будинків і квартир. Куди ділися справжні власники, залишається тільки із жахом здогадуватися.

«Ласі шматочки для розподілу між колаборантами захопили у Кирилівці — це 4 об'єкти розташовані у курортному районі міста. За цими адресами знаходяться здебільшого бази відпочинку. Тепер там розкошуватимуть рашисти», — повідомили бердянські журналісти.

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати про те, як нещодавно окупанти продали вкрадені в Україні картини Айвазовського і Ріпина. Шедеври мистецтва, незаконно привласнені московитами, опиняються за безцінь у приватних колекціях.

Читайте також:
Світ
Прокурор Міжнародного кримінального суду вимагає видати ордер на арешт Сатаньяху та міністра оборони Ізраїлю Йоава Галанта
21 травня, 11:05
Війна
Як зазначив прокурор, Нетаньягу несе кримінальну відповідальність за воєнні злочини і злочини проти людяності
20 травня, 15:00
Війна
Розвідники дізналися імена російських пілотів, які обстрілюють територію України «Кинджалами». У списку 29 льотчиків.
11 травня, 12:05
Світ
Ізраїль порушує гуманітарне право в Газі та вбиває цивільне населення, зокрема й американською зброєю.
06 травня, 10:03
Світ
Дії режиму Нетаньяху в Газі не відповідають нормам США та міжнародному гуманітарному праву.
30 квітня, 10:50
Війна
МКС, імовірно, готовий видати ордери на арешт прем’єр-міністра Ізраїлю та інших високопосадовців.
27 квітня, 20:35