Печерський фарс закінчився домашнім арештом Медведчука

ПОЛІТИКА
13 травня, 22:03
Печерський фарс закінчився домашнім арештом Медведчука
Фото: українська правда

Зрадив державу – сиди вдома.

Печерський райсуд Києва 13 травня відправив Віктора Медведчука під цілодобовий домашній арешт.

Про це повідомляють всеукраїнські ЗМІ.

Засідання суду тривало з 13 години дня. Прокуратура вимагала заарештувати Віктора Медведчука до 10 липня 2021 року і призначити заставу в понад 300 млн грн. Адвокати Медведчука оскаржували це клопотання.

Перед засіданням сам Медведчук заявив, що всі його рахунки заблоковані, тому він не може заплатити таку заставу. Водночас політик зазначив, що у нього є «багато друзів, які можуть внести гроші».

Вихід із суду лідера "ОПЗЖ" супроводжувався дещо театралізованою штовханиною та вигуками "Медведчук – путінська ку@ва".

Хлопці спортивної статури блокували підступи до Медведчука та захищали його автомобіль. Одна з учасниць мітингу кинулась на перед машиною, але молодики вчасно відштовхнули її.

Нагадаємо, що 11 травня генеральний прокурор Ірина Венедіктова підписала підозру в держзраді та замаху на розграбування національних ресурсів в українському Криму куму Путіна голові політради партії "Опозиційної платформи – За життя" Віктору Медведчуку та нардепу ОПЗЖ Тарасу Козаку.

Також СБУ повідомила про обшуки в офісі ОПЗЖ та двох будинках Медведчука. За даними ЗМІ силовикам всіляко перешкоджала охорона Медведчука.
 

Читайте також:
Політик порадив гаранту бути обачнішим з наркотиками та прибрати з власного оточення корупціонерів.
15 червня, 19:25
Жоден адепт лівої ідеолоґії не має пропустити визначну подію, яка цієї неділі, 13 червня, відбудеться у місті Салем у штаті Таміл-Наду.
12 червня, 15:15
Туалети також повинні бути обладнані золотистими йоржиками.
02 червня, 19:34
В такий дивний спосіб фани "залізного щура" "захищають" Сибір.
26 травня, 21:16
Раніше вона пропонувала узаконити в Україні приватні військові кампанії, обмежити свободу слова та заборонити критику ЛГБТ.
24 травня, 17:56