Перемога любить старанність і підготовку

ВІЙНА
02 травня, 19:55
Перемога любить старанність і підготовку

У нас немає жодного права опускати руки, занепадати духом чи тим паче зарано святкувати завершення війни, яка триває.

Так відверто заявили у Командуванні Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Наголошується, що українцям не варто квапити своїх захисників з очікуваним контрнаступом, оскільки кожен метр визволеної від московитів землі коштує чимало поту, крові та навіть життів наших незламних воїнів.

«Озираючися назад ти бачиш буремний час, але не шкодуєш про те, що було. Адже, коли сама доля дає тобі можливість битися зі споконвічним ворогом – цим шансом треба скористатися. Попереду на нас чекають непрості часи.

Але, попри все нехай вони будуть так само сповнені гордістю, пригодами та мертвими ворогами. Бо ССО – це найкраща робота у світі, і хто як не ми, робить цю роботу сповна. Тримаємо стрій. Уперед до Перемоги!», – заявили у Командуванні ССО ЗСУ.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що вітчизняні спецпризначенці нещодавно підсмажили угруповання російських десантників на Таврійському напрямку Південного фронту.

Читайте також:
Блоги
Фронтова військова частина під час війни судиться з правоохоронцями та намагається в судовому порядку примусити їх виконувати свою роботу
16 вересня, 12:35
Війна
«Ваша довіра – наша сила», – гасло, із яким українські воїни-десантники йдуть у бій проти загарбників, чия техніка гарно палає на сонці.
07 вересня, 20:28
Війна
Східний фронт вирує невпинними боями, наші захисники у марунових беретах успішно знищують скупчення ворожих солдатів і техніки.
01 серпня, 16:51
Війна
Давньоєґипетські боги запанували в українських степах, де вже 10-й рік поспіль точиться нерівна боротьба світла проти темряви.
25 липня, 18:04
Війна
26 травня до складу Військово-морських сил Збройних Сил України прийняли новий малий артилерійський корабель типу "Гюрза".
26 травня, 16:38
Війна
Провідні західні аналітики переконані у тому, що підрозділи Сил оборони України не мають досвіду для масованої атаки ворога з повітря.
27 березня, 16:52