ССО ЗСУ підсмажили російських десантників

ВІЙНА
26.11.2022, 20:15
ССО ЗСУ підсмажили російських десантників

Десантний розрахунок окупаційно-терористичного контингенту РФ безповоротно вирушив на концерт до Іосіфа Кобзона.

Відповідний звіт із Таврійського напрямку Південного фронту виклала пресслужба Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, наші захисники змогли вже традиційно і майстерно ліквідувати ворожу військову техніку разом з особовим складом загарбників.

«На Херсонщині оператори тактичної групи CCO ЗСУ двома влучними пострілами вщент знищили дві російські БМД разом із десантом всередині. Під час атаки частина росіян намагалася втекти, але це їм не вдалося», – відзвітували з передової українські спецпризначенці.

Водночас зазначається, що московитам не дадуть за жодних обставин і умов закріпитися на Лівобережжі Херсонщині, адже їх планомірно винищуватимуть вогнем.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", російські загарбники цілодобово стирають прифронтовий Бахмут на Донеччині з лиця Землі.

Читайте також:
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 1 лютого
01 лютого, 10:05
Війна
Українські захисники рішуче витискають російських загарбників зі східних районів Харківщини, завдаючи ворогам втрат у живій силі та техніці.
29 січня, 20:42
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 29 січня
29 січня, 08:50
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 27 січня
27 січня, 10:45
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 25 січня
25 січня, 11:11
Війна
Невелика частина Харківської області все ще перебуває під окупацією, але українські захисники не дають ворогам відновити наступальні дії.
24 січня, 20:54