Ситуація у Бахмуті нестабільна, російські штурми обнуляються ЗСУ

ВІЙНА
26 квітня, 21:01
Ситуація у Бахмуті нестабільна, російські штурми обнуляються ЗСУ
Фото: Facebook

Важкі кровопролитні бої за незламне місто-фортецю Донеччини вже увійшли в історію, але здавати його ворогам ніхто не буде.

На цьому наголошує безпосередній учасник оборони Бахмута і командир добровольчого формування "Карпатська Січ" Тарас Деяк, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Разом із командувачем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України генералом Віктором Хоренком він заслухав доповідь свого особового слкаду щодо оперативної ситуації у найгарячішій точці фронту.

«Бахмут. Ситуація тут нестабільна. Останні дні та ночі вкрай важкі. Бахмут тримаємо далі. Раз ми тут, доцільність ще є. Хочу наголосити на інформаційному фронті. Зрозуміло, що на порядку денному останні місяці першочергово фортеця Бахмут. Але...

Моментами складно і неприємно читати, як у гонитві за гайповою темою певні "герої" та Telegram-канали, які були у фортеці до таких активних бойових дій чи взагалі не були, дозволяють собі занадто багато дезінформації та брехні. Говорити, прогнозувати чи взагалі згадувати в усіляких інтерв’ю за Бахмут мають тільки ті, хто знає ціну боротьби в Бахмуті. Або хоча б говоріть без нотки "побєдобєсія", не видаючи бажане за дійсне. Воюємо далі! Бахмут – це Україна», – прокоментував ситуацію на фронті Тарас Деяк.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що Часів Яр – Ібіца крупних калібрів, де артерія на Бахмут і місто зі статусом "вічного оперативного тилу". 

Читайте також:
Війна
Завдяки підрозділу повітряної розвідки українські воїни змогли виявити російське гніздо у лісосмузі. Загарбникам не дали втекти з поля бою.
30 листопада, 21:59
Війна
Українські захисники завдають російським загарбникам втрат. Окупаційний контингент виснажується у боях уздовж всієї лінії фронту.
26 листопада, 07:50
Опінії
Чому володіючи високотехнологічними інструментами та мотивованими людьми із вищим ніж у ворога IQ, ми застрягли у м'ясорубках за посадки?
24 листопада, 17:58
Війна
Фронтові підрозділи Сил оборони України успішно нівелюють технічний потенціал ворога. Росіяни цілодобово втрачають коштовне озброєння.
22 листопада, 11:36
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ не припиняє здійснювати штурмові дії на Східному фронті. Найгарячіше у Бахмуті, Авдіївці та Мар'їнці.
13 листопада, 10:18
Опінії
Ситуація критична, потрібно підкріплення.
06 листопада, 08:19