Ситуація у Бахмуті нестабільна, російські штурми обнуляються ЗСУ

ВІЙНА
26.04.2023, 21:01
Ситуація у Бахмуті нестабільна, російські штурми обнуляються ЗСУ
Фото: Facebook

Важкі кровопролитні бої за незламне місто-фортецю Донеччини вже увійшли в історію, але здавати його ворогам ніхто не буде.

На цьому наголошує безпосередній учасник оборони Бахмута і командир добровольчого формування "Карпатська Січ" Тарас Деяк, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Разом із командувачем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України генералом Віктором Хоренком він заслухав доповідь свого особового слкаду щодо оперативної ситуації у найгарячішій точці фронту.

«Бахмут. Ситуація тут нестабільна. Останні дні та ночі вкрай важкі. Бахмут тримаємо далі. Раз ми тут, доцільність ще є. Хочу наголосити на інформаційному фронті. Зрозуміло, що на порядку денному останні місяці першочергово фортеця Бахмут. Але...

Моментами складно і неприємно читати, як у гонитві за гайповою темою певні "герої" та Telegram-канали, які були у фортеці до таких активних бойових дій чи взагалі не були, дозволяють собі занадто багато дезінформації та брехні. Говорити, прогнозувати чи взагалі згадувати в усіляких інтерв’ю за Бахмут мають тільки ті, хто знає ціну боротьби в Бахмуті. Або хоча б говоріть без нотки "побєдобєсія", не видаючи бажане за дійсне. Воюємо далі! Бахмут – це Україна», – прокоментував ситуацію на фронті Тарас Деяк.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що Часів Яр – Ібіца крупних калібрів, де артерія на Бахмут і місто зі статусом "вічного оперативного тилу". 

Читайте також:
Війна
Те, що не вдалося зеленському і єрмаку на початку 2022 року, вони реалізують у 2024
18 липня, 15:05
Війна
росія повертає собі території, відбиті Україною рік тому, за літнього контрнаступу
17 липня, 09:05
Війна
Головна проблема постійних поразок наших захисників на полі бою — брак особового складу і зброї. Навіть людоловство на вулицях не рятує.
08 липня, 19:34
Опінії
Саме формулювання вже подекуди використовувалося. І видається, що сприймається здебільшого, як суто самовбивчі атаки без сенсу й змісту.
28 червня, 07:10
Війна
Передові ворожі загони сунуть «м'ясними штурмами» у західну частину Донеччини. Для загарбання української землі використовують всю техніку.
13 червня, 21:42
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ намагається вийти на адміністративну межу Луганської області. У хід іде все включно з іпритом.
11 червня, 19:22