Пересічні китайці не хочуть війни, їм чхати на РФ і Україну

СВІТ
26 лютого, 21:27
Пересічні китайці не хочуть війни, їм чхати на РФ і Україну
Фото: Google

De facto ізоляційний план комуністичного Китаю щодо врегулювання російської війни геноцидного типу проти України – вимога самих китайців.

Красномовним свідченням слугує нещодавнє опитування суспільної думки, здійснене соціологічною групою "Morning Consult", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати дослідникам, пересічні китайці здебільшого воліють, аби їхній режим зайняв "нейтральну позицію у конфлікті" в Україні, і лише по 12% респондентів підтримують чи не підтримують вимоги РФ.

Яскраво виражена підтримка Росії взагалі знижується всередині китайського суспільства, тому частка опитаних громадян КНР, які виступають за надання Москві даних стратегічної розвідки, з листопада 2022 по лютий 2023 рік зменшилася на 6 пунктів до всього лише 9%.

Натомість частка тих китайців, хто підтримує відправку зброї та навіть військ Піднебесної на допомогу Росії в Україну, знизилася з 11% до 7% і з 10% до 5% відповідно.

Загалом, очевидно, що переважна думка китайського суспільства наразі зосереджена на внутрішніх проблемах, спричинених наслідками коронавірусу та подоланням постпандемічної кризи.

«Наша країна не повинна втручатися в український конфлікт. Уряд товариша Сі Цзіньпіна мусить надати рішення щодо нього іншим країнам, можливо, Індії та Європейському союзові», – коментують ситуацію неназвані в опитуванні жителі Пекіна віком до 45 років.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", директор ЦРУ переконаний, що китайський диктатор Сі Цзіньпін дуже уважно спостерігає за російським вторгненням в Україну.

Пересічні китайці не хочуть війни, їм чхати на РФ і Україну_1
Читайте також:
Політика
За останній рік в Угорщині істотно посилилася агітаційно-пропагандистська кампанія за вихід країни зі складу Європейського союзу.
30 квітня, 17:27
Політика
Однак рівень загальної підтримки пересічними німцями визвольної борні українців проти російської геноцидної агресії за рік дещо послабшав.
16 квітня, 17:24
Політика
Кількість автократій нині охоплює 46% світового ВВП, тоді як у кульмінаційну мить попередньої демократизації у 1992 році – всього 25%.
30 березня, 21:39
Політика
Предки 39% жителів ресурсної федерації московії уникли сталінських репресій і терору, тому не відчувають жодної емпатії до українців.
01 березня, 19:52
Політика
Лише 24 країни світу станом на 1 січня 2023 року зараховано до повноцінних демократій, що становить 8% від усього населення Землі.
22 лютого, 17:29
Війна
89% громадян України не складуть зброї та не здадуться на поталу російському агресору, якщо РФ спробує застосувати атомну бомбу.
12 лютого, 16:41