У Москві палає міноборони РФ

СВІТ
05.04.2023, 20:25
У Москві палає міноборони РФ
Фото: Telegram

Одна з будівель, яка належить міністерству нападу та агресії ресурсної федерації московії, охоплена вогнем і їдким димом.

Відповідні кадри з місця надзвичайної події у російській столиці оприлюднили анонімні Telegram-канали, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося встановити, займання почалося у будинку дворянського роду Апраксіних на вулиці Знам'янка, тобто, у старій будівлі Генерального штабу країни-агресорки.

Станом на цю мить джерело пожежі знаходиться в одному із кабінетів на 5 поверсі історичної споруди, на місце прибули відповідні служби, бо полум'я швидко поширюється.

Цілком імовірно, що надзвичайна ситуація могла бути спровокована безпосередньо підлеглим міністра-оленяра Сєргєя Шойгу, але про це навряд чи дізнаємося через зростання рівня внутрішньовидових чисток.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нещодавно невідомі партизани підпалили будівлю російського МВС прямо у середмісті Москви.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Паталогоанатом Буданов, який проводив паталогоанатомічний посмертний розтин Навального, підтвердив версію московитів.
25 лютого, 18:11
Політика
Цей гіпопотам із зоопарку Сан-Антоніо, штат Техас, уже має досвід у політичних перегонах.
23 лютого, 11:17
Кримінал
Поки низка міст у Надволжі, Уралі та Сибіру замерзає, кремлівські карателі бавляться у шапіто. Увагу населення відвертають видовищами.
14 січня, 10:26
Політика
Беззуба американська дипломатія під проводом ліволібералів і сіоністів не має майбутнього. Не дивно, що Вашинґтон ізолюється від світу.
01 січня, 21:39
Світ
Дрібне острівне королівство Перської затоки виступило проти спільних заходів із дипломатами з ЄС і США. Причина: вбивства палестинців.
01.12.2023, 19:06
Політика
Ручні путінські депутати Державної Думи РФ хочуть перейменувати Фінську затоку. Нову назву наразі обговорюють у профільних комітетах.
30.11.2023, 12:45