У Москві палає міноборони РФ

СВІТ
05.04.2023, 20:25
У Москві палає міноборони РФ
Фото: Telegram

Одна з будівель, яка належить міністерству нападу та агресії ресурсної федерації московії, охоплена вогнем і їдким димом.

Відповідні кадри з місця надзвичайної події у російській столиці оприлюднили анонімні Telegram-канали, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося встановити, займання почалося у будинку дворянського роду Апраксіних на вулиці Знам'янка, тобто, у старій будівлі Генерального штабу країни-агресорки.

Станом на цю мить джерело пожежі знаходиться в одному із кабінетів на 5 поверсі історичної споруди, на місце прибули відповідні служби, бо полум'я швидко поширюється.

Цілком імовірно, що надзвичайна ситуація могла бути спровокована безпосередньо підлеглим міністра-оленяра Сєргєя Шойгу, але про це навряд чи дізнаємося через зростання рівня внутрішньовидових чисток.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нещодавно невідомі партизани підпалили будівлю російського МВС прямо у середмісті Москви.

Читайте також:
Політика
Джозеф Байден назвав путіна президентом України, вказуючи при цьому на Зеленського, який стяв поруч.
12 липня, 10:19
Кримінал
Всупереч дипломатичному тиску Москви, уряд у Кіто захищає свій суверенітет. Еквадорські правоохоронці поборюють наркотрафік до РФ.
05 липня, 06:01
Війна
І поки чоловіки поневолених Кремлем народів гинуть в Україні за гроші, у них вдома готуються до найгіршого. Ґаулятери побоюються відплати.
20 червня, 21:45
Економіка
Китайські комуністи переконані, що зможуть перемогти найбільшу економіку світу торговими обмеженнями. Підтримка РФ їм коштуватиме дорого.
24 травня, 14:52
Політика
Перша леді України, як і її чоловік, має справжній хист до театральщини й блазнювання. І від цього не стає краще українському суспільству.
19 травня, 11:15
Світ
Відома своєї відвертою українофобською і протипалестинською позицією жінка знову у центрі скандалу. Цього разу через роботу фотографів.
25 квітня, 21:47