Петиція про відставку Ганни Новосад набрала більше 10 тисяч підписів

ПОЛІТИКА
26 лютого, 06:31
Петиція про відставку Ганни Новосад набрала більше 10 тисяч підписів

Від Зеленського вимагають звільнити міністра освіти.

Адресована президенту петиція №22/081278-еп «Відправити у відставку міністерку освіти і науки України Ганна Новосад» станом на ранок 26 лютого набрала 10 690 підписів.

Автор петиції називає Новосад «найменш фаховим та професійним очільником Міністерства освіти і науки України за весь період незалежності нашої держави».

«Вказаний посадовець вперше в історії існування цієї посади в Україні не має ні наукового ступеня, ні вченого знання, при тому, що до сфери її управління віднесено і питання розвитку науки в Україні. Також, на момент призначення Міністеркою освіти і науки Ганна Новосад не мала реального досвіду роботи ні у закладах освіти, ні у наукових установах України, що обумовлює нерозуміння нею існуючих проблем у сфері освіти і науки та можливих шляхів їх ефективного вирішення», – йдеться в петиції.

Крім того, переважна більшість ініціатив міністра носить антисоціальний та руйнівний для сфер її відповідальності характер, вважає автор петиції Катерина Недзельська.

Нагадаємо, що на сайті Офіційного Інтернет-представництва президента України зареєстрована ще одна петиція щодо відставки Новосад.

Як раніше повідомлялося, сьогодні, 26 лютого, відбудеться пікетування Міністерства освіти і науки.

Читайте також:
Передбачається створення стратегії на 4 роки роботи.
24 вересня, 14:00
28 липня голова Кабінету міністрів із робочим візитом відвідає низку об'єктів області та зустрінеться з "пересічними" полтавцями.
27 липня, 11:09
Уряд своєрідно розподілив всі 66 мільярдів гривень з Фонду боротьби з коронавірусом.
26 липня, 16:53
Кабмін вніс цікавий проєкт закону до Верховної Ради.
21 липня, 12:29
Країна буде використовувати модель адаптивного карантину.
23 червня, 14:33
Уряд планує виносити на засідання уряду та у ВР питання посилення адміністративної відповідальності за недотримання маскового режиму.
16 червня, 15:26