Під час війни важливий фронт – поповнення запасів крові

ВІЙНА
14.07.2022, 20:34
Під час війни важливий фронт – поповнення запасів крові

Військовослужбовці Вінницького гарнізону стали донорами, аби врятувати життя пораненим захисникам України, які перебувають на лікуванні.

Відповідний ролик із місця події оприлюднила пресслужба на офіційній Facebook-сторінці Національної гвардії, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що кров бійці здавали на добровільній основі, адже серед тих, хто її зараз найбільше потребує, є і їхні побратими, які повернулися з фронту пораненими.

«Нацгвардійці переконані, що під час війни поповнення запасів крові – важливий фронт. Тому вчергове долучилися до доброї акції "Здаємо кров – рятуємо життя". Зараз у містах України є потреби крові, тому наші військовослужбовці закликають усіх охочих долучитися до почесної місії – здати кров та допомогти українським захисникам. Тримаємо стрій міцно! Разом до перемоги», – прокоментували подію у пресслужбі НГУ.

Водночас уточнюється, що охочих стати донорами з-поміж нацгвардійців багато, тому їх будуть дисципліновано звозити з області до Вінницького банку крові.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Сили спеціальних операцій Збройних Сил України дякують за підтримку та допомогу Дмитру Анатолійовичу Лаптєву.

Читайте також:
Політика
Медіаагенція "Останній Бастіон" щиро вітає вітчизняних розвідників з професійним святом! Бажаємо сил і наснаги у спільній борні.
24 січня, 12:29
Війна
Головний редактор "Останнього Бастіону" Дмитро Савченко знову на передовій, боронить Україну на буремному Сході.
17 січня, 20:13
Опінії
Україна потребує реальної політики. По-перше, лідерства, яке б змінило позицію у світі, а по-друге, відмови від синдрому країни-жертви.
16 січня, 08:37
Політика
Понад 2 роки тому кавказькі воїтелі з Баку повернули азербайджанський стяг на більшу частину Карабаху, залишилося визволити Ханкенді.
13 січня, 19:13
Політика
Променистий батько відновленої незалежності Левко Лук'яненко однозначно радіє тому, як ми позбуваємося російського культурного спадку.
31.12.2022, 09:26
Політика
А тим часом у Полтаві Мамаївський каґал пазурами вчепився у боввани катів українського народу – Нікола Ватутіна та Алєксєя Зигіна.
26.12.2022, 08:42