Втома від війни – розкіш, яку українці не можуть собі дозволити

ВІЙНА
26.06.2022, 09:56
Втома від війни – розкіш, яку українці не можуть собі дозволити

У разі, якщо війну програно в умах і серцях мільйонів людей, не лише в Україні, а й на Заході, згодом її буде програно на полі бою.

Про це йдеться в аналізі доктора соціології Університету Гельсинкі Ярно Лімнелла, підготовленого і викладеного у Facebook, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами науковця з Фінляндії, на відміну від 2014 року, нині трагічні події в Україні не повинні бути забуті, навіть навпаки – мусять спровокувати збільшення всебічної міжнародної підтримки та уваги світу.

«У 2022 році в Європі без перебільшення триває боротьба за цінності західної цивілізації та системи міжнародних договорів у сфері національної безпеки. Однак Україна отримає військову, фінансову і гуманітарну допомогу для цієї боротьби лише у тому випадку, якщо вона залишиться у свідомості людей. Уже зараз існує величезна кількість дезінформації про війну, але менша увага ЗМІ, ймовірно, ще більше посилить російську дезінформацію. При зниженні рівня медійної уваги та відсутності новин, факти можуть бути забуті без будь-якої навмисності. Коли про війну не говорять, про неї забувають. Цього не варто допускати.

Справді, в Україні побоюються саме того, що підтримка Заходу припиниться чи принаймні значно послабшає, якщо ЗМІ втратять інтерес до війни. Президент Володимир Зеленський також прямо висловився про це, сказавши, наскільки важлива увага та підтримка світової спільноти для спроможності України перемогти у війні. Українська перша леді звернулася до іноземних ЗМІ з проханням продовжувати висвітлювати війну та говорити правду про те, що відбувається. Ось чому і нам, європейцям, слід сприяти поширенню інформацію про події в Україні, про злочини російських військ, аби не допустити появи у суспільстві відчуженості від трагедії українського народу», – йдеться у дослідженні Ярно Лімнелла.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що на 123 добу з-поміж самих українців уже спостерігається емоційна втома від очікування перемоги у війні з ресурсною федерацією.

Втома від війни – розкіш, яку українці не можуть собі дозволити_1
Читайте також:
Світ
Унікальне явище природи зафіксували в американському штаті Теннессі, яке тепер планують досліджувати фахові зоологи.
24.08.2023, 16:00
Світ
У провінціїі Хатай пошуково-рятувальна група з України витягла з-під завалів 30-річну жінку на дев'яту добу після сейсмічної активності.
14.02.2023, 18:56
Політика
Лінію фронту і відносно спокійний тил у столиці віддаляють понад 300 кілометрів. Це – велика відстань, що просякнута болем і слізьми...
05.02.2023, 20:13
Виміри
Раптом доведеться стояти вночі на пустирі...
06.06.2022, 14:32
Економіка
У 2022-2023 роках наслідки російської агресії проти України відчує на собі кожен мешканець Землі; глобальний голодомор невідворотний.
18.04.2022, 18:32
Виміри
Росіяни в Чечні активно розкидали заміновані дитячі іграшки у містах та селах.
08.03.2022, 13:15