Підприємці вимагають від Президента України усунути шкідника Гетманцева

ПОЛІТИКА
16 травня, 19:13
Підприємці вимагають від Президента України усунути шкідника Гетманцева

Прислужник олігархів і народний депутат IX скликання Данило Гетманцев майже 3 роки поспіль завдає шкоди економіці та репутації України.

З метою зупинити антидержавницьку діяльність голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики вітчизняні підприємці звернулися з відкритим листом до Володимира Зеленського.

Від президента вимагають усунути шкідника Гетманцева від владних і законотворчих повноважень, оскільки нардеп під час воєнного стану та колапсуючої економіки продовжує знищувати бізнес.

У разі, якщо вказана особа продовжить перебувати при владі, свідомо видаючи та ухвалюючи українофобські нормативно-правові акти, західні партнери можуть відвернутися від України.

«Політика пана Гетманцева – економічна неволя, а не прорив і розвиток України. Він є послідовним противником свободи підприємницької діяльності, прихильником жорсткішого державного регулювання та придушення бізнес-ініціативи як такої. Наукові праці та професійна діяльність пана Гетманцева переконливо свідчать, що він є активним прихильником марксистських, соціалістичних ідей та совєцького способу життя, противником ринкової економіки та пов'язаних із нею прав і свобод, що йде у розріз інтересам країни.

Дії пана Гетманцева на посаді голови Комітету чинять нищівну шкоду як економіці України, так і її репутації. Нещодавні заяви цього депутата з парламентської фракції "Слуга народу" щодо підвищення податків уже призвели до того, що багато підприємців відмовилися від інвестиційних проєктів в Україні й переносять їх в європейські країни.

Ключова роль Данила Гетманцева на посаді Секретаря Національної ради Відновлення у визначенні економічної політики, у тому числі політики післявоєнного відновлення України, буде значним стримувальним фактором. Це не тільки з точки зору взаємодії держави з українським малим і середнім бізнесом (на який припадатиме значна частка зусиль та інвестицій у відновленні України), а й у відносинах з міжнародними партнерами», – йдеться у листі до Зеленського.

Фактично, вітчизняні підприємці вимагають від президента-деолігархізатора визначитися з ким він: на боці народу чи на боці шкідників, які попри війну з росією не припинили цілеспрямоване удушення бізнесу на путінський манір.

Відтак, аби зупинити подібних шкідників із політичного проєкту "Слуга народу" свідомі громадяни можуть підписати звернення до Президента України: https://forms.gle/VV7evAgzqLdKPfM6A.

Нема куди правди діти, але Гетманцев, як і його колега – міністр фінансів Сергій Марченко,  – це справжнє уособлення регресивного, популістського соціалістичного підходу, що накликає на воюючу Україну нові біди.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", поки українці захищають Батьківщину від агресора на фронті, поодинокі ділки – умовні "гетманцеви" – у владі добивають її з середини.

Читайте також:
Світ
Відомий французький автомобільний концерн "Group Renault" готується продати своє російське дочірнє підприємство у Тольятті.
23 квітня, 21:23
Економіка
Німці так довго не наважувалися запроваджувати ембарго на російські енергоносії, що Пуйло вирішив їм допомогти.
24 березня, 16:49
Опінії
Для рф – "Газпром" – це потужний політичний інструмент, для КНР – просто бізнес...
13 березня, 09:27
Світ
Shell також планує обговорити з урядами низки країн зміну ланцюжка постачання сирої нафти, щоб виключити ординську сировину
08 березня, 16:33
Світ
Закликаємо українців також відмовитися від купівлі мінеральної води вказаного грузинського бренду, який спонсорує війну.
03 березня, 20:30
Економіка
Чинна програма здешевлення блакитного палива для виробників соціальних товарів не вирішить загальної кризи в економіці.
07 лютого, 14:40