«Слуги народу» чи мародери олігархів?

ЕКОНОМІКА
14 травня, 18:32
«Слуги народу» чи мародери олігархів?

Поки українці захищають Батьківщину від агресора на фронті, поодинокі ділки – умовні "гетманцеви" – у владі добивають її з середини.

Таку думку на своїй Facebook-сторінці виклав директор компанії соціальної інженерії "Gaiday.Com" Сергій Гайдай, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Вітчизняний політтехнолог переконаний, народний депутат України IX скликання Данило Гетманцев відверто і свідомо працює на російську федерацію, задля знищення нашої й так ослабленої війною економіки.

«Головна частка в прізвища Гетьманцева – "геть"! Прізвище головного фіскалізатора країни Гетьманцева давно стало загальним для всіх наших "державників" із лівацьким світоглядом, усіх цих податківців, митників, силовиків, інспекторів – всіх цих гвинтиків великого і  нескінченного корупційного  державного механізму схематозу. Гетьманцеви у владі – це такі державні діячі, які хочуть доїти корову-підприємця яка їм не належить і при цьому не тільки її не годувати, а ще конфіскувати її корм, а після дойки відрубати їй ноги, по ще хочеться поїсти м'яса. Я б таких фіскалізаторів що продовжують свою практику чиновницького рекету українського підприємництва під час війни прирівнював би до мародерів», – зазначив Сергій Гайдай.

Крім того, директор компанії "Gaiday.Com" вважає, що президент і уряд України мусять негайно втихомирити посіпаку олігархів Гетманцева, допоки його заяви та ініціативи не призвели до масштабної економічної кризи.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", депутати з лав політичного проєкту "Слуга народу" хочуть перевірити, як живуть українці, котрі тимчасово виїхали закордон під час війни.

Читайте також:
Опінії
Українцям, які позиціюють себе правими чи лівими, слід виходити з тем, які зводять їх до маргінальної меншості. Бо це дискурс XX століття.
21 червня, 09:07
Опінії
Про причини війни, які багато хто не може зрозуміти, але завзято обговорюють. Спробуємо описати лише один із епізодів.
19 червня, 18:18
Опінії
Простори інтернету заповнені рекламою ексгенерального, прости господи, прокурора Юрія Луценка.
06 травня, 09:29
Опінії
Тверезий погляд на візит британського прем'єр-міністра Бориса Джонсона і австрійського канцлера Карла Негаммера.
10 квітня, 16:51
Опінії
Російське телебачення для політичної верхівки України – "наше всьо"! Одні "Свати" там чого варті.
15 березня, 17:44
Опінії
Найлегітимніше звернення громадян з приводу штампування державних свят зеленою цвіллю.
16 лютого, 16:30