Північний потік-2. Тест на політичну зрілість

ПОЛІТИКА
20.08.2021, 22:28
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Правий сектор

Нас грають.

Будівництво газопроводу «Північний потік-2» було розпочато ще за президентства Барака Обами. У часи Дональда Трампа воно було замороженим, а на сам проєкт накладено значні санкції. Мабуть, усі з наших читачів знають, у чому суть проєкт та яка небезпека у ньому криється, але все ж…

Газопровід, довжиною 1234 км має пролягти від Росії до Німеччини, в обхід України, зробивши вже Німеччину головним транспортером газу в Європу.

За задумом, газогін також повинен проходити економічні зони та територіальні води Данії, Фінляндії та Швеції. Трамп, захищаючи інтереси України, проєкт заморозив, попри те, що це згубно вплинуло на міжнародні стосунки США з Німеччиною.

Проте після приходу до влади Байдена, ситуація різко змінилася. На 95% збудований газопровід, може бути завершеним уже до кінця вересня цього року та готовим до експлуатації. Адміністрація Байдена заявляє, що задля покращення стосунків із Німеччиною, готова зняти санкції і налагодити відносини з європейськими союзниками.

Що звісно ж піде на користь Росії і матиме вплив на подальший перебіг російсько-української війни.

Ця ситуація є дуже повчальною для всіх тих українців, які замість того, щоби мислити власною головою, роззявивши роти, дослухаються до слів різноманітних експертів і телевізійних правдомовців.

Коли в США відбувалися президентські вибори, чимало наших розумників потирали руки, втішені, що до влади прийде не "злий путініст і противник України" Трамп, а Джозеф Байден – справедливий і далекоглядний політик, у якого навіть етимологія прізвища є козацькою…

Так от, через декілька днів ми святкуватимемо 30-річчя України. Людина у 30 – уже цілком сформована і зріла особистість, яка або вміє мислити, брати на себе відповідальність за своє життя і розв'язувати свої проблеми самостійно, або залишиться ні з чим, прохаючи милості в сильних світу цього.

Проте ніхто не боронитиме наших інтересів на політичній та економічній світовій арені, якщо ми не робитимемо цього самостійно.

Український політикум сьогодні заявляє, що ситуація під контролем і вона буде врегульованою на користь України. Зустріч Зеленського з Байденом звісно покаже, чого варті ці балачки.

Ну а українському виборцеві пора подорослішати й зрозуміти, що ніхто, крім нас не зобов’язаний захищати наші інтереси і перемога України над Росією однозначно є справою рук самих українців.

Автор: Заступник Голови партії «Правий сектор» Василь Лабайчук.

Джерело.
 
 

Читайте також:
Війна
Колишній командувач сухопутних військ США в Європі розкритикував Вашинґтон і Берлін за брак рішучої підтримки Києва у війні проти Москви.
20 серпня, 18:13
Світ
Певні, що відповідь на це наболіле для всього світу питання вас здивує і приголомшить водночас!..
06 серпня, 18:44
Економіка
Олігархічна економіка, яка виникла на руїнах економіки совєцької, – була прямим наслідком і продовженням останньої...
02 серпня, 18:14
Історія
Виявляється, вже у середині XIX століття деякі європейці вважали, що найбільш відповідна форма устрою для Росії – здичавілий комунізм.
01 серпня, 21:22
Економіка
Коли більшовики загарбали Україну, – стали спустошувати амбари. Лише згодом, наївшися, перейшли до силового упромисловлення.
26 червня, 16:00
Політика
Кремлівського бункерного щура мають сковирнути Збройні Сили України. Цивілізований західний світ дав на це діло "зелене світло".
10 червня, 18:36