Північний потік-2. Тест на політичну зрілість

ПОЛІТИКА
20.08.2021, 22:28
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Правий сектор

Нас грають.

Будівництво газопроводу «Північний потік-2» було розпочато ще за президентства Барака Обами. У часи Дональда Трампа воно було замороженим, а на сам проєкт накладено значні санкції. Мабуть, усі з наших читачів знають, у чому суть проєкт та яка небезпека у ньому криється, але все ж…

Газопровід, довжиною 1234 км має пролягти від Росії до Німеччини, в обхід України, зробивши вже Німеччину головним транспортером газу в Європу.

За задумом, газогін також повинен проходити економічні зони та територіальні води Данії, Фінляндії та Швеції. Трамп, захищаючи інтереси України, проєкт заморозив, попри те, що це згубно вплинуло на міжнародні стосунки США з Німеччиною.

Проте після приходу до влади Байдена, ситуація різко змінилася. На 95% збудований газопровід, може бути завершеним уже до кінця вересня цього року та готовим до експлуатації. Адміністрація Байдена заявляє, що задля покращення стосунків із Німеччиною, готова зняти санкції і налагодити відносини з європейськими союзниками.

Що звісно ж піде на користь Росії і матиме вплив на подальший перебіг російсько-української війни.

Ця ситуація є дуже повчальною для всіх тих українців, які замість того, щоби мислити власною головою, роззявивши роти, дослухаються до слів різноманітних експертів і телевізійних правдомовців.

Коли в США відбувалися президентські вибори, чимало наших розумників потирали руки, втішені, що до влади прийде не "злий путініст і противник України" Трамп, а Джозеф Байден – справедливий і далекоглядний політик, у якого навіть етимологія прізвища є козацькою…

Так от, через декілька днів ми святкуватимемо 30-річчя України. Людина у 30 – уже цілком сформована і зріла особистість, яка або вміє мислити, брати на себе відповідальність за своє життя і розв'язувати свої проблеми самостійно, або залишиться ні з чим, прохаючи милості в сильних світу цього.

Проте ніхто не боронитиме наших інтересів на політичній та економічній світовій арені, якщо ми не робитимемо цього самостійно.

Український політикум сьогодні заявляє, що ситуація під контролем і вона буде врегульованою на користь України. Зустріч Зеленського з Байденом звісно покаже, чого варті ці балачки.

Ну а українському виборцеві пора подорослішати й зрозуміти, що ніхто, крім нас не зобов’язаний захищати наші інтереси і перемога України над Росією однозначно є справою рук самих українців.

Автор: Заступник Голови партії «Правий сектор» Василь Лабайчук.

Джерело.
 
 

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Що ж... Ми всі з вами впритул підійшли до так званої точки біфуркації на теренах російської федерації.
23 вересня, 09:12
Політика
У зв'язку з поразками на полі бою та критичним станом з озброєнням, кремлівський бункерний щур опрацьовує 4 варіанти втечі із безвиході.
13 вересня, 07:34
Політика
"Русскій мір" – це війна! Так прямо говорять проповідники цієї псевдоідеології, зокрема нащадок письменника, громадянин Пьотр Толстой.
12 серпня, 07:27
Війна
Окупаційно-терористичний контингент ресурсної федерації перейшов усі межі. До масових убивств цивільних додалося ще одне цинічне...
30 липня, 09:37
Політика
Попри це все Дмитро Ярош чомусь із симпатією ставиться до держави Ізраїль.
16.05.2021, 20:36
Політика
Тому що знали, що таке війна. І знали її ціну. Криваву ціну.
10.05.2021, 17:39