Північний потік-2. Тест на політичну зрілість

ПОЛІТИКА
20.08.2021, 22:28
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Правий сектор

Нас грають.

Будівництво газопроводу «Північний потік-2» було розпочато ще за президентства Барака Обами. У часи Дональда Трампа воно було замороженим, а на сам проєкт накладено значні санкції. Мабуть, усі з наших читачів знають, у чому суть проєкт та яка небезпека у ньому криється, але все ж…

Газопровід, довжиною 1234 км має пролягти від Росії до Німеччини, в обхід України, зробивши вже Німеччину головним транспортером газу в Європу.

За задумом, газогін також повинен проходити економічні зони та територіальні води Данії, Фінляндії та Швеції. Трамп, захищаючи інтереси України, проєкт заморозив, попри те, що це згубно вплинуло на міжнародні стосунки США з Німеччиною.

Проте після приходу до влади Байдена, ситуація різко змінилася. На 95% збудований газопровід, може бути завершеним уже до кінця вересня цього року та готовим до експлуатації. Адміністрація Байдена заявляє, що задля покращення стосунків із Німеччиною, готова зняти санкції і налагодити відносини з європейськими союзниками.

Що звісно ж піде на користь Росії і матиме вплив на подальший перебіг російсько-української війни.

Ця ситуація є дуже повчальною для всіх тих українців, які замість того, щоби мислити власною головою, роззявивши роти, дослухаються до слів різноманітних експертів і телевізійних правдомовців.

Коли в США відбувалися президентські вибори, чимало наших розумників потирали руки, втішені, що до влади прийде не "злий путініст і противник України" Трамп, а Джозеф Байден – справедливий і далекоглядний політик, у якого навіть етимологія прізвища є козацькою…

Так от, через декілька днів ми святкуватимемо 30-річчя України. Людина у 30 – уже цілком сформована і зріла особистість, яка або вміє мислити, брати на себе відповідальність за своє життя і розв'язувати свої проблеми самостійно, або залишиться ні з чим, прохаючи милості в сильних світу цього.

Проте ніхто не боронитиме наших інтересів на політичній та економічній світовій арені, якщо ми не робитимемо цього самостійно.

Український політикум сьогодні заявляє, що ситуація під контролем і вона буде врегульованою на користь України. Зустріч Зеленського з Байденом звісно покаже, чого варті ці балачки.

Ну а українському виборцеві пора подорослішати й зрозуміти, що ніхто, крім нас не зобов’язаний захищати наші інтереси і перемога України над Росією однозначно є справою рук самих українців.

Автор: Заступник Голови партії «Правий сектор» Василь Лабайчук.

Джерело.
 
 

Читайте також:
Політика
Стратегічна безпекова мета України — розпад РФ. Ця ресурсна федерація давно віджила своє, але американців воліють її врятувати від колапсу.
07 березня, 08:29
Політика
Будьте певні, тільки власна зброя України та удари по РФ дозволяють нав'язувати свою волю всім, навіть США. Таким зберігаємо суб'єктність.
05 лютого, 13:45
Політика
Можна припустити, що ніколи, адже це так зване розуміння Заходом ситуації чисто із логіки визиску жертви. Проте, розгляньмо перспективи.
18.12.2024, 19:21
Війна
Попри внутрішньоросійські негаразди на зовнішньому контурі кремлівський бункерний дід тріумфує. Навіть втрата Сирії не лякає путіна.
06.12.2024, 12:37
Війна
Поки наші захисники готуються зустрічати навалу північнокорейців, російська пропаганда вишколює своє населення. Лякає узбеками й таджиками.
17.10.2024, 07:09
Економіка
США планують запровадити імпортне мито на китайські електромобілі у розмірі 100% від ціни! Плюс 50% мита на складники сонячних батарей.
17.09.2024, 07:17