Плагіатору Шкарлету не місце у Міносвіти

Опінії
22 травня, 08:48
Плагіатору Шкарлету не місце у Міносвіти
Фото: Facebook

Студенти, які ставлять незручні питання президенту і є майбутнім України. Дарма, що на Банковій цього поки не розуміють.

Народний депутат Верховної Ради України

«Будьте прикладом майбутнього – не будьте прикладом минулого», – сказав Володимир Зеленський студентові, який спитав, чому міністром освіти залишається плагіатор Сергій Шкарлет.

Перед тим були слова, що дрібні проблеми з минулого зараз не такі важливі. Адже зараз війна, і головна цінність – оборона держави.

Не можна сперечатися, що захист держави – це головне. Але не можу погодитися, що питання плагіату – це про минуле.

Ні, це – питання про те, яке майбутнє ми будуватимемо після перемоги!

Чи повернуться діти в Україну після того, як повчилися в польських, естонських, німецьких і французьких школах? Чи зможе українська освітня система конкурувати за їхній час, таланти та їхнє завтра?

Я точно знаю, що дівчата і хлопці на передовій зараз боронять майбутнє наших дітей, їхній шанс на краще життя. І це майбутнє не можна побудувати обманом, профанацією освіти, мовчазною згодою на прийняття плагіату як норми.

І точно не можна його побудувати докорами молодшому поколінню за те, що ставлять чесні питання, ми не за те воюємо. Ми воюємо за те, щоб усе це виправити!

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
Серед чиновників Міністерства освіти та науки України панує "дух українофоба" Дмитра Табачника. І це попри 129 добу 8-річної війни з росією!
02 липня, 18:22
Опінії
Чиновники-корупціонери з можновладцями вирішили скористатися війною, аби "позазахищати" чергові дисертації з права. O tempora, o mores.
14 червня, 18:12
Політика
Заступник Андрія Єрмака і координатор програми розвитку інфраструктури "Велике будівництво" попри війну продовжує займатися профанацією.
01 червня, 20:35
Політика
Навіть повномасштабна війна з російськими окупантами не вплинула на українофобське нутро слуг Феміди!
23 травня, 19:52
Політика
Здається, урядова команда "слуг неукраїнського народу" на чолі з Володимиром Зеленським остаточно перейшла дозволені межі.
10 лютого, 08:33