«Планета мавп»: українське продовження

Опінії
04.11.2021, 09:27
«Планета мавп»: українське продовження
Фото: Главком

У сірих світу сього, котрі мають проблеми з психічним здоров'ям, загострення здебільшого є явищем сезонним.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Як виняток, напади, бува, трапляються, коли вивалить місяць блідою паністраточкою та коли приходить платіжка від постачальника останньої надії. На зелених же як напало у пелюшках, так і не відпускає.

От спробуйте-но довести, що оцей гурт біомаси, який несподівано прозрів до засвоєння норм конституції і сьогодні пішов хрестовим походом на протиепідемічну вакцинацію, не голосував два роки тому за квартальне лайно! Свій – по своє до свого, шановні.

Наші, лише для нас убивчі аргументи не спрацьовують, адже кожен четвертий з опитаних Рейтингом все ще має намір пролонгувати перебування зеленого зарозумілого чванька у теплій ванні на Печерську. Ні пороху в порохівницях, ні олії в баняку. Сапай, кугут, газони.

Та не чіпаємо ми інституцій! Інституція – одне, а дристун-брехач при ній – що в Одесі разніца. Знайшли з чим рівняти – макогона з ночвами.

Армагеддець з виттям Ecnalubma/Ambulance і чергами до крематоріїв, з непояснимими перебоями подачі кисню, з неможливістю при тямі дочитувати пости про «романтичне», в один день вимирання сімей і вперте камлання гепнутих дурбедликів про «всесвітню імпотенцію від 5G-чіпу у Pfizer і страшну побочку від вектору в AstraZenecа» вивів на спогад про роман французького письменника П'єра Буля «Планета мавп».

На малолітнього неофіта наукової фантастики у 60-і роки минулого століття книга справила ще те враження. Навіть сьогодні лячно від фінальних рядків! Згадайте: «… З диким зойком Нова вириває у мене з рук сина и миттєво ховається з ним в космічному катері, а я стою, ніби вкопаний, й не можу поворухнутися, не можу вимовити ні слова. Переді мною… горила».

За мало не шість десятиліть роман був декілька разів екранізований, мав чималий комерційний успіх і цілу серію продовжень.Остання версія під назвою «Війна за планету мавп» вийшла у 2017 році. У  2019 події мавпячої експансії розгортаються в Україні. Місцеві мавпи валом повалили до владного корита і настільки вжилися в роль, що їх – людиноподібних – вже й не відрізнити від аборигенів.

Глибинний сенс трохи видозміненого фразеологізму «кіно і мавпи» яскраво ілюструє схиблення бидла на протидії щепленню від коронавірусної інфекції.

Перегляньте світлини з параду мавп, який відбувся 3 листопада у Києві… Хтось забув причинити двері у психлікарні. І волаєш на усі Кобищани: «Людоньки!!!», і чуєш, як котиться між парканами луна: «Льуді ми, льуді…», чуєш, як тріщать гниди під вправними передніми кінцівками, що нишпорять у густому шерстяному пόкриві електорату.

Чорний гумор? Ні, панове, зелений.

Читайте також:
Або про черговий викид найвеличнішого ряженого...
17 січня, 08:33
Запорізькі судді на корпоративі заспівали тюремний шансон
13 січня, 15:35
Московія дедалі частіше вдається до послуг буксирів під час переміщення військових кораблів.
09 січня, 17:25
Черговий маразм з боку поплічників Лукашенка
03 січня, 17:06
Зняли не лише російську, а й чеську збірну.
02 січня, 09:11